WB mene smorila posle 3 epizode, a sad he hvalite, izgleda da ce opet na watch listu.
A opet Outlander sve nekako izbegavao, jos kad sam video koliko epizoda po sezoni pa sve to puta 8 sezona, nije mi padalo na pamet da je uzmem u razmatranje.
Elem, zeznem se i odgledam prve dve isad...