Baterija u odnosu na moj stari 14t pro je neuporedivo bolja...prvo jer je 2000 mah veca,a drugo ovaj procesor cini mi se ima i stedljiva jezgra,a onaj na 14t pro nije imao (ispravite me ako gresim)?
Negde oko 14h kako je skinut sa punjaca,a ostalo jos 73%...slicna upotreba kao i uvek,mozda za...