Šta je novo?

Nedavni sadržaj od DZOSUA

  1. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Ako tako bude kao i ovu potvrdu sto smo cekali,onda ne gine posle leta da stigne 🤣
  2. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Stiglo i meni ubrzo obavestenje. Da li je nekome vec stigao tv da baci neki utisak? ;)
  3. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Kad si ga kupio,meni jos nista,a uzeo mob 2.juna?
  4. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Ljudi jel nekome stigao tv ko ga je uzeo ili bar ona potvrda da je prijava uspesna? Meni samo pise da sam prijavljen jos 2. Juna i nakon provere do 15 dana javice jel mi prijava ok...cisto da vidim jel stvarno toliko kilave ili sam samo ja slucaj
  5. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Jel ti bude ukljucen mob dok ga punis ili sve vreme ugasen?
  6. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Znam znam za to, to je odavno na ovim novim baterijama ali mi se čini negde kad sam upalio ovaj i čačkao oko podešavanja da je pisalo negde da prvih par puta najbolje od nula do 100 da bi se kalibrisalo... I to baš da mi je telefon izbacio taj savet ili preporuku
  7. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Meni na punjacu od 120w puni uvek vise od 1h od 0 do 100%...a kao navodno i oni predstavili da traje oko 45-50 min...do duse ja ga tad ugasim skroz
  8. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Pa reci koliko si platio,krijes ko da je sifra nuklearnog kofera 🤣 Ja sam odmah napisao koliko sam iskesirao
  9. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Za 115000 ili manje?
  10. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Jel tebi ukljuceno pametno punjenje?
  11. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Ono sto znam to sam i povecao u baterija pa opcije punjenja,stavio sam najveca brzina, pa ukljucio pametno punjenje (mozda ono zeza)?
  12. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Jedino mi sad smor sto se dugo puni,meni od 0 do 100% puni za nekih sat i 10 min i to bez cackanja i ugasen i sa punjacem od 120w koji je od 12t pro jos. Navikao na 14t pro koji se napuni za manje od 30 min
  13. D

    [Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

    Mene zvali juce da mi kazu da su mi odobrili zahtev za kupovinu telefona 4 meseca ranije pre isteka ugovora,ja se uredno zahvalio i rekao da sam ga uzeo u radnji i da me ispadne jeftinije nego kod njih uz paket od 4000...nisu normalni sa tim cenama. Eeej,17t pro ja platio 105000 preko online...
  14. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Skinuo ga neki dan sa punjaca iza ponoci i evo sad je na 1%...znaci preko 40h prilicne upotrebe....14t pro bi ovaj tempo izgurao max 24h Zanimljivo da ono stanje baterije kad sam ga izvukao iz kutije (fabrički napunien) da je tad na 1% kad je pao drzao prilicno dugo.
  15. D

    Xiaomi 17T / 17T Pro

    Baterija u odnosu na moj stari 14t pro je neuporedivo bolja...prvo jer je 2000 mah veca,a drugo ovaj procesor cini mi se ima i stedljiva jezgra,a onaj na 14t pro nije imao (ispravite me ako gresim)? Negde oko 14h kako je skinut sa punjaca,a ostalo jos 73%...slicna upotreba kao i uvek,mozda za...
Nazad
Vrh Dno