Šta je novo?

DZOSUA - najnovije aktivnosti

  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Ako tako bude kao i ovu potvrdu sto smo cekali,onda ne gine posle leta da stigne 🤣
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Stiglo i meni ubrzo obavestenje. Da li je nekome vec stigao tv da baci neki utisak? ;)
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Kad si ga kupio,meni jos nista,a uzeo mob 2.juna?
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Ljudi jel nekome stigao tv ko ga je uzeo ili bar ona potvrda da je prijava uspesna? Meni samo pise da sam prijavljen jos 2. Juna i nakon...
  • D
    DZOSUA je reagovao(la) na urke1978 poruku u temi Xiaomi 17T / 17T Pro sa Like Like.
    Mediatek je odlican
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Jel ti bude ukljucen mob dok ga punis ili sve vreme ugasen?
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Znam znam za to, to je odavno na ovim novim baterijama ali mi se čini negde kad sam upalio ovaj i čačkao oko podešavanja da je pisalo...
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Meni na punjacu od 120w puni uvek vise od 1h od 0 do 100%...a kao navodno i oni predstavili da traje oko 45-50 min...do duse ja ga tad...
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Pa reci koliko si platio,krijes ko da je sifra nuklearnog kofera 🤣 Ja sam odmah napisao koliko sam iskesirao
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Za 115000 ili manje?
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Jel tebi ukljuceno pametno punjenje?
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Ono sto znam to sam i povecao u baterija pa opcije punjenja,stavio sam najveca brzina, pa ukljucio pametno punjenje (mozda ono zeza)?
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Jedino mi sad smor sto se dugo puni,meni od 0 do 100% puni za nekih sat i 10 min i to bez cackanja i ugasen i sa punjacem od 120w koji...
  • D
    Mene zvali juce da mi kazu da su mi odobrili zahtev za kupovinu telefona 4 meseca ranije pre isteka ugovora,ja se uredno zahvalio i...
  • D
    DZOSUA je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17T / 17T Pro.
    Skinuo ga neki dan sa punjaca iza ponoci i evo sad je na 1%...znaci preko 40h prilicne upotrebe....14t pro bi ovaj tempo izgurao max 24h...
Nazad
Vrh Dno