Neko je gore spomenuo da treba gledati manja mesta i ja se tu u potpunosti slažem. Većina naših ljudi odmah ide u Študgard, Minhen, Dortmund itd, ali ti gradovi nisu cela Nemačka. Naši ljudi potcenjuju bivši istočnu Nemačku. gradovi kao Lajpcig, Dresden, Erfurt itd su i te kako zvezde u usponu...