Šta je novo?

Nedavni sadržaj od dude2

  1. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da u ponudi Oriona stoji da iznajmljivanje opreme 60k din.
  2. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Bio sam u poslovnici i konkretno pitao za mogucnost aktivacije penala. Proverili su i rekli da nema od toga nista prosto je ugovor raskinut i da vratim opremu i platim dug za to koliko sam duzan za ovaj mesec. Videcemo kada stigne racun za jun
  3. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Poruka koju sam dobio: " Poštovani, Povodom zahteva 1-XXXXXXXX4 za raskid ugovora obaveštavamo da je isti odobren. U cilju realizacije zahteva potrebno je da posetite poslovnici i izvršite povraćaj terminalne opreme , u roku od 8 dana. Verujemo da ćete dodatno razmotriti uslove za nastavak...
  4. D

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Hvala na informacijama. Telekom ostavlja utisak veće korporativne uređenosti i standardizovanog pristupa. Sa druge strane, Orion deluje fleksibilnije, ali i sa nešto manje ujednačenim prodajnim procesom. Trenutno imam dve ponude od Oriona koje se razlikuju čak 50%, što ostavlja pomalo neobičan...
  5. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Možeš li kratko da objasniš kako su ti stigli penali? Kad si razduživao opremu da li su ti pominjali te penale? U sličnoj sam situaciji
  6. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dobih SMS da mi je prihvacen zahtev za raskid ugovora. Imam par dana samo da ovo zavrsim, nada se da kad odem nece biti a sve ok ali ipak treba da platis penale. Jel ima neko da preko Oriona gleda IRIS TV?
  7. D

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Ja sa MTS-om nisam imao nikakvih problema, do te mere da njihovu podršku praktično nikada nisam ni kontaktirao. Dok sam bio na Orionu, sećam se da je postojao problem sa TV aplikacijom na starijem Samsung Tizen OS-u. Aplikacija nije mogla da se ažurira, pa nisam mogao da gledam kanale u HD...
  8. D

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Pozdrav. Dobio sam ponude i od Oriona i od MTS-a, a kada se sve sabere, cena je manje-više ista. Razlika je što Telekom za taj novac nudi 400/200 Mb/s, dok Orion nudi 1000/500 Mb/s. Meni i 400/200 radi posao. U zgradi imam optiku oba provajdera. Nekoliko godina sam koristio MTS Business paket...
  9. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dobio sam raskid ugovora nakon četiri podnete žalbe. Planiram da internet prebacim na pravno lice, pa trenutno razmatram dve opcije: Orion Biznis i MTS Biznis. Blagu prednost dajem Telekomu, jer već koristim njihove mobilne brojeve, što bi mi pojednostavilo administraciju i objedinjavanje...
  10. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    @milanche123 Da li si imao ugovornu obavezu sa Orionom? Meni su upravo na 4-ti mail sa zahtevom za raskid odgovorili da ce mi racun biti isti za vreme ugovorne obaveze. Meni ugovor istice u junu 2027-me tek.
  11. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Jel neko uspeo da resi ovo? Meni je sada paket GPON Super PLAN 2 XXL (Net 4500 + TV) koji uklucuje Supernova internet4608000/1024000 Optika + MOVE osnovni TV paket u koji su stavili dodatak HBO+ koji je 850 din???
  12. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ista priča i kod mene. Upravo mi je po drugi put stigla poruka da će martovski račun biti korigovan. Ja već platio iznos koji su mi dostavili da bih se rešio bede. Ponovo ću im uložiti prigovor.
  13. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    UPDATE: Prvo sam lično u filijali podneo prigovor i zahtev za raskid. Potom dobio odgovor da se vraćaju uslovi kao sa Orionom. Onda poslao novi mail i cc stavio ratel i sve kao sto su neki ovde predlozili. Po drugi put dobijam ovaj sms: "Postovani, povodom Vaseg obracanja, obavestavamo Vas da ce...
  14. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ima li neko ideju kako da dodjem do ugovora sa Orionom? Onaj koji sam potpisao sam naravno bacio a sada na portalu nemam nikakvog traga.
  15. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Elem - da li mogu na neki nacin doci do paketa koji sam imao sa Orionom. Na webmail-u vise nemam njednog racuna sem ovog telekom-ovog, ugovor sam odavno bacio. Bukvalno nemam jedan trag koji ugovor sam imao sa Orionom. Moja greska. Ako neko ima ideju kako da dodjem do ovog bio bih zahvalan.
Nazad
Vrh Dno