Hvala na informacijama.
Telekom ostavlja utisak veće korporativne uređenosti i standardizovanog pristupa. Sa druge strane, Orion deluje fleksibilnije, ali i sa nešto manje ujednačenim prodajnim procesom. Trenutno imam dve ponude od Oriona koje se razlikuju čak 50%, što ostavlja pomalo neobičan...