Šta je novo?

Nedavni sadržaj od dovlabu

  1. dovlabu

    A1 Smart Box (2025/2026) [nije tema za A1 Xplore TV aplikacije]

    Da li kada palim televirzor svaki put moram da kliknem da udjem u xplore ili postoji neka opcija da automatski otvara u app odmah? Ili nesto nisam dobro povezao?
  2. dovlabu

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Neki agenti iz Oriona? Zanima me Dual TV Hypersonic
  3. dovlabu

    A1 optički internet

    Pozrdav ljudi. Razmisljam se o prelasku na A1 optiku, trenutno sam kod SBB-a. Imam fore mesec dana da raskinem ugovor zbog povecanja cene. Jel ima nekoga na Medaku 3 ili pocetku VML-a sa te strane, kako radi internet? Kakav je kvalitet signala koji salju na TV ? Posto gledam da uzmem i ovaj 4k...
Nazad
Vrh Dno