Šta je novo?

Nedavni sadržaj od djona

  1. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    Dali bi moglo i sa blokom za GPU
  2. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Ti si u potpunosti u pravu,ali ja licno ne jurim maksimalni klok vec zelim da ohladim svog"Bartona"(brzi je i od Athlona64 3000-939 podnozje).Imao sam prilike da vidim mnoge sistema vodenog hladjenja ,ali se nisu pokazala bas tako dobro. Naprimer CoolerMaster Aquagate R120 je jako los...
  3. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona BRAT CIM STAVIM VODENO dobices na uvid ful test , da ti malo zjape usta.
  4. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Ako si citao sve od pocetka vido bi .da moze ici do 2970 ali sa 1,85v. brobao bi vise ali trebam jaci ram i bolje hladjenje(70 c)
  5. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona "NOKI"nema ovde cenkanja ovde se trazi dobra stvar,uzgred dobio sam samo jednu ponudu i to bez konkretnog dogovora.POZDRAV PS.ako imas neki javi
  6. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Ljudi ja hocu da kupim ,ako imate javite.Javite i telefon da se dogovorimo(na PM)
  7. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Javi Krele dali je to zadnja cena ili mogu neka odstupanja.Napisi iz kog je thermaltekovog kompleta. pozdrav
  8. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    mail djona @ medianis.net
  9. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona KRELE javi mi na mail dimenzije cenu , jer nemogu otvoriti onaj link koji si d ao.To mogu i ostali JAVITE. LEPE su vam konfiguracije ali moj Barton verovali ili ne gura 3000 sa naponom 1.85.Ko je jaci
  10. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Cuo sam neke price ali neznam dali je izvodljivo , vodeni blog za graficku sa dodatkom podnozja , debljine 0,5cm koje daleze na procesor(dimenzije dodatog podnozja od cistog bakra 7.5 - 6,5).Neznam koliko bi taj blok (4,5-4.5-2.6)mogao da preuzme toplotu. Sto se tice cene dogovaracemo se...
  11. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Okojoj ceni razgovaramo? Ocekivao sam pomoc, nadam se da cu je dobiti.Aako vam je do *****avanja, mozemo na pice, ja castim(samo u mom gradu).POZDRAV -shvatite u istom smo sosu.
  12. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    djona Gospodo niste od neke pomoci.Vise sam nego ozbiljan .Ako mozete tj.ako znate recite gde bi mogao kupiti.Pozdrav i SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI-BOLJE HLADJENJE
  13. D

    Gde da kupim vodeni blok ...

    Gde bih mogao kupiti vodeni blok ,ako neko zna neka se oglasi.U ovoj zemli sve mozes naci samo vodeni blok "NE".Dolaze u obzir i domaca radinost ali slika je obavezna(normalno i cena ). Trebao bi da ohladim BARTONA 3200+ radi na 2600 bez podizanja napona . Gospodo svako ko zna neka se javi
Nazad
Vrh Dno