Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Despot92

  1. Despot92

    Samsung televizori

    Ne mogu sada da nadjem, ali za tu oznaku FAUXXH ako sam dobro zapatmio mislim da kazu da su 55 i 65 qd oled a ostali su woled. Sad boga pitaj sta je tacno.
  2. Despot92

    Samsung televizori

    jel to znaci da je qd oled bolji od woled
  3. Despot92

    Samsung televizori

    Hvala na odgovoru, mada negde sam procitao da je s85f qd oled, a da je s90f woled.
  4. Despot92

    Maske, futrole, stakla i ostala dodatna oprema za iPhone

    Od 14 pro pa do 17 pro uvek hidrogel glatka sa alija za 4-5 evra (dobije se 4-5 komada), nikakvih problema nisam imao sa tim folijama. Iskoristim jednu eventualno dve dok ne zamenim telefon.
  5. Despot92

    iPhone 17

    E-sim verzija je za tržište SAD i Japana. Samo pro i pro max imaju vecu bateriju u E-sim verziji. Ja imam 17 pro japanac i nikakvih problema sa LTE i 5G nemam.
  6. Despot92

    Kućna multimedija Samsung OLED

    Hvala svima na pomoci. 85f mi je jedino vise zapao za oko zbog samog izgleda pozadi jer je sve uklopljeno da se ne vidi. Jel to znaci da je taj QD OLED bolja tehnologija?
  7. Despot92

    Kućna multimedija Samsung OLED

    Pozdrav, zanima me misljenje o ova dva modela, trenutno su na akciji za oko 100k. 1. https://www.samsung.com/rs/tvs/oled-tv/s90f-55-inch-oled-4k-smart-tv-qe55s90faexxh/ 2. https://www.samsung.com/rs/tvs/oled-tv/s85f-55-inch-oled-4k-smart-tv-qe55s85fauxxh/ I jos jedno pitanje, kako mogu da...
  8. Despot92

    Samsung televizori

    Pozdrav, zanima me misljenje o ovom modelu, trenutno je na akciji za 100k. https://www.samsung.com/rs/tvs/oled-tv/s85f-55-inch-oled-4k-smart-tv-qe55s85fauxxh/ I jos jedno pitanje, kako mogu da znam da ako porucim online, necu dobiti TV koji je bio izlozen i koriscen u prodavnici?
  9. Despot92

    iPhone 17

    Ja imam 17 Pro japanac od decembra, 69 ciklusa BH 100%
  10. Despot92

    iOS 26

    Za mene odlican na 17 pro.
  11. Despot92

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ja tu SMS poruku nisam ni dobio, a oni kazu da je poslata 20.4. Kada sam zvao call centar ona mi je procitala ovaj tekst poruke. Iz tog razloga sam im pisao mail, a iz call centra su mi rekli da pisem mail na supernova i da trazim da mi posalju tekst poruke, kao i da ni slucajno ne placam ovaj...
  12. Despot92

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Konacno dobio odgovor ali nakon sto sam poslao mail na supernova 😁
  13. Despot92

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Jel isti iznos kao sto bi dobio orionov racun?
  14. Despot92

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ne jos uvek, kao ni potvrdu da ce ostati ista cena iz ugovorne obaveze kao sto mi je receno preko call centra, a navodno su mi poslali SMS 20.4. koji naravno nisam dobio. Ponovo upisali broj telefona i mail adresu da mi posalju medjutim nista.
Nazad
Vrh Dno