Meni je najveci problem sto im engine ima izoblicavanje objekata, sto je posebno uocljivo na widescreen i ultrawide rezolucijama. A to jos uvek nisu resili, za razliku od ostalih modernih engina (Unreal recimo).
Primer - vidite kako auto izgleda na prvoj, a kako je gepek na drugoj slici...