Šta je novo?

Nedavni sadržaj od DeLarge

  1. DeLarge

    PlayStation 5 - opsta tema

    Zasto bih prodavao PS5 i prelazio na Pro.. realno nista. Ako bude Gta 6 u 60fps, jedino zato bih razmislio.
  2. DeLarge

    Robotski cistaci podova

    Izvinjavam se, potpuno sam zaboravio da pišem. Tokom celog vikenda je bilo neko slavlje i zato. :D Iskreno ne znam, ali ne vidim razlog zašto ne bi radio jer isto izgleda kao što ja imam za onaj i7. Samo ne mogu da se setim da li sam dobio i za Braavu virtuelni zid..
  3. DeLarge

    Robotski cistaci podova

    Dobro, to nije loša cena... čak i da nisi zadovoljan, nije strašno. Tako je - lupa u prepreke, često ode na tepih i zaglavi, mogu da ti kažem da mu svaki treći task završi error-om kao negde je stuck. E sad, ako imaš manje tepiha i prepreka možda može da ti bude koristan. Mi smo ga dobili na...
  4. DeLarge

    Robotski cistaci podova

    Ja imam Roomba i7 i Braava Jet m6. Prvi usisava i skroz je dobar, bio je skup ali vredi. A ovaj drugi nista ne valja. Jedino ako ti je pod bez tepiha i stan bez previse namestaja tj. prepreka.. inace bacene pare.
  5. DeLarge

    Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

    Jel neko skorije imao problema sa uplatom novca na bankomatu ? Prosle nedelje, a i danas mi se desilo na dva razlicita bankomata da je uplata nije dostupna.. nebitno dal € ili dinari. Sa dve razlicite kartice sam probao.. Jel to nesto onemoguceno ili sta se desava ?
  6. DeLarge

    The Last Of Us Part II

    I meni takodje, ali eto neko je i to iščekivao.
  7. DeLarge

    The Last Of Us Part II

    Malo sam čitao temu i videh da pominjete često tu multiplayer TLOU igru. Razočaraću vas, ali ona je otkazana.
  8. DeLarge

    Banke u Srbiji i devizne uplate FIAT-a sa crypto menjačnica

    Ja mogu samo da ti kazem da ni Mobi banka ne radi nista sa kripto. Za druge ne znam.
  9. DeLarge

    Helium (HNT)

    Au brate.. Nisam ni obracao paznju, ja kao pratim cenu.. ali samo HNTa jer ih imam dosta, al od majninga i IOTa uopste i ne racunam da mogu nesto da zaradim. Po ovom tvom meni tri dana treba za 1HNT.. Bedno.
  10. DeLarge

    Helium (HNT)

    Ne pratim bas nista, osim cene. Tri majnera kopaju IOT, a nista sa njim ne radim. Sto mislis da je nerealna cena ?
  11. DeLarge

    Helium (HNT)

    Niko ne komentarise promene koje se desavaju prethodnih meseci i rast cene.. Jel neko bar isplatio majnere ? :D
  12. DeLarge

    Helium (HNT)

    Da, hex. U brzini zaboravio. :D A kao ima neki algoritam, koji to automatski radi. Izgleda da masovno gresi, pun subreddit ljudi koji kukaju. Srecno sa skidanjem sa liste.
  13. DeLarge

    Helium (HNT)

    Proces izgleda bas traje. Meni je jedan u denylist i ruku na srce, opravdano. Nisam tacnu lokaciju postavio na mapi da mi se ne preklapaju, nego u drugom onom kvadrantu ili kako ih vec zovu.. Kriv sam, ispaštam. :D
  14. DeLarge

    Helium (HNT)

    Ček šta sve ovo znači ? Imam neka sredstva, pa da znam šta mi je činiti.
Nazad
Vrh Dno