kod mene je winme kod drugara 98se,dignem dial up server on se nakaci ali niti on mene vidi u networknebrh... niti ja njega vidim u my network places,instaliran file print & sharing i zakaceno i kod njega i kod mene,instaliran client for ms networks,i kod njega i kod mene i drajvovima koje sam...