Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Dark_AveNGER

  1. D

    Fujitsu klima uređaji

    16000 sam ja platio i materijal je ukljucen u cenu.
  2. D

    Fujitsu klima uređaji

    Razumem sve ali kod mene je daleko teza situacija, da ne ulazim sada u detalje, nije lepo da se cuje.
  3. D

    Fujitsu klima uređaji

    Muka natera pa mora nekad da se ugasi.
  4. D

    Fujitsu klima uređaji

    Nisam proveravao. Svakako je ta strana kuce gde se nalazi spoljna jedinica u hladovini posle podne a rad klime se desavao uvece kad je niza temperatura. Bas cu pogledati sledeci put pre gasenja sta se desava napolju.
  5. D

    Fujitsu klima uređaji

    Bez economy i low noise opcija, ako na to mislis. Evo ga grafikon od sinoc, klima je radila nesto manje od 2 sata. Ovde se vidi i niza potrosnja nego sto sam rekao juce. Fan 2/4.
  6. D

    Fujitsu klima uređaji

    I jos jedan zanimljiv podatak, 12KHCAN na standby tapo uticnica meri 3W potrosnje dok 7KETA meri 1W potrosnje. Inace, 12KHCAN na hladjenju najnize sto sam video da modulira je 79W stabilno, bez off-on ciklusa.
  7. D

    Fujitsu klima uređaji

    Uspesno zamenjen matori on-off Tadiran sa 7KETA. Danas na hladjenju, fan 2/4 kratko isprobano, najnize je spustala do 110W.
  8. D

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Nisam, odustao u poslednjem trenutku. Odlucio sam se za Fujitsu i kupio 12KHCAN. U pitanju je nordic cudoviste, izuzetno efikasan uredjaj kao stvoren za grejanje a i hladjenje. Prepolovio sam bio racune za grejanje. Svakome bih savetovao da pazari nesto ovako ako finansije dozvoljavaju. Kupljena...
  9. D

    Neresiv problem sa fujitsu klimom

    Viacom sam zvao vise puta za redovni servis klime pred letnju sezonu i svaki put me iskulirali ali sam posle par nedelja i nekoliko pozivanja dobio informaciju da trebam da prijavim na portalu?? Ovde moze da se posalje zahtev za servis ili reklamaciju: https://portal.viacomvs.com/ Ako nisi...
  10. D

    Fujitsu klima uređaji

    Za nijansu bolje performanse uz veci izmenjivac nudi 07KETA a cena je 39000 dinara (dakle 3000 vise nego 07KPCA). Kome znaci moze uzeti u obzir. Obe klime imate u hladnoj prodavnici.
  11. D

    Fujitsu klima uređaji

    KG jeste jaca, rekao sam jako joj je blizu :)
  12. D

    Fujitsu klima uređaji

    Ozbiljna sprava. Ja gledam jos jednu nordic da pazarim, mozda se i za ovu odlucim.
  13. D

    Fujitsu klima uređaji

    Novi model, 12-ice ce uvoziti. Po specifikaciji jako blizu KGT modelima. https://www.general-hvac.com/eu/products/split/wall/ashh12kjcal.html
  14. D

    Fujitsu klima uređaji

    U Viacom-u uskoro KJCAL.
  15. D

    Fujitsu klima uređaji

    Zovi Viacom u ponedeljak obavezno! Ja sam kod njih kupio 12KHCAN, dakle Nordic za 103K din. Ko se seca, pricao sam da hocu nekako da izvedem da povecam potrosnju struje nocu po jeftinoj tarifi i tako izbalansiram mesecni trosak za struju. Stigao mi je Wifi IR blaster sa AliExpress-a, podrzan u...
Nazad
Vrh Dno