Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ne bi, rekao sam da je cijena za model Honor 200. Ne znam čemu ljutnja ali ni PRO ne vrijedi puno više, vani je već serija 600.
Ne znam kod vas kod nas ih je pun oglas, imaš gore linkove pa istraži.
Možda za tebe nije ali ja sam kupio Novu14 Pro 12/512gb za 200 eura nova je oko 550 eura. Telefona ima ko kenje pogotovo ovih koji dolaze kod operatera poslije ih kupiš za siću.
Gase i u Hrvatskoj (11.06) ali mislim da to nema veze sa dostupnošću uređaja već podrškom. Mislim da su prebacili podršku na vanjske jer imao sam upit neki dan na kontakt forumi Huawei sitea i dobio sam odgovor sa neke druge .hr mail adrese.
Na oba kompa na kojima imam sa windows 10 imao sam isti problem. Samo odjednom neće se više ulogirat, stane na home screen ekranu sa zamućenom pozadinom i nema ništa, niti išta možeš. Tj možeš ga samo ugasit ili resetirat pomoću dostupnih gumba. Sve živo sam isprobao kako spasit stvar međutim...