Šta je novo?

Nedavni sadržaj od daca96

  1. daca96

    Perači pod pristiskom

    Ako mogu iskusniji po ovom pitanju da mi kazu kakav je ovaj perac za pranje automobila i dvorista po pitanju performansi? Edit...
  2. daca96

    Raiffeisen bank

    Vazi, hvala za pin. Za sad mi je stigla samo koverta sa visa online.
  3. daca96

    Raiffeisen bank

    Da li ce mi pin za karticu stici postom ili nakon deblokade kartice u aplikaciji mogu saznati pin?
  4. daca96

    Grejanje na pelet

    Sramota sta rade.
  5. daca96

    Raiffeisen bank

    Ja sam 10. juna otvorio iracun, danas mi je legla uplata od 3.000 dinara.
  6. daca96

    Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

    Ja sam do sada vise puta koristio nomad esim i nisam imao problema. Pre nekih 20 dana uzeo sam za Kipar, mreza eksta radila, pun signal larnaka, aja napa i protaras na epic. 20 gb je 19 dolara (30 dana) uz kod dario imas 25% popusta pa ispadne oko 14.50$.
  7. daca96

    Grejanje na pelet

    Podigli cene u logosu, strasno.
  8. daca96

    Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

    A ova europe opcija koju nudi sparks za 10.50$ kolko vidim pokriva i Francusku i Spaniju, sta mislis o tome?
  9. daca96

    Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

    Da li imate preporuku za neku varijantu koja pokriva Svajcarsku i Francusku? Barem 10gb za 10 dana.
  10. daca96

    Grejanje na pelet

    Pa te cene na sajtu stoje vec duze vreme.
  11. daca96

    Grejanje na pelet

    U Nišu u Logosu stoje vec neko vreme iste cene.
  12. daca96

    Raiffeisen bank

    Hvala na detaljnim odgovorima, iscitacu vise na sajtu postanske oko visa internet kartice. Nisam znao za nju da postoji.
  13. daca96

    Raiffeisen bank

    Kako mislis besplatan? Trenutno je 340 dinara odrzavanje. Mislis da predjem na neki drugi racun sa besplatnim odrzavanjem u bps?
  14. daca96

    Raiffeisen bank

    O tome sam vec razmisljao, par meseci uporedo da drzim dok se ne odlucim.
  15. daca96

    Raiffeisen bank

    Pa ne znam, nemam potrebu da imam dva otvorena racuna iako nista ne bih izgubio time.
Nazad
Vrh Dno