Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja sam do sada vise puta koristio nomad esim i nisam imao problema. Pre nekih 20 dana uzeo sam za Kipar, mreza eksta radila, pun signal larnaka, aja napa i protaras na epic. 20 gb je 19 dolara (30 dana) uz kod dario imas 25% popusta pa ispadne oko 14.50$.