Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Cr4zyN00b

  1. C

    Midea Solstice iskustva

    Ugradio klimu, hladjenjem prezadovoljan, od funkcija nema cime nije opremljena nisam jos ni stigao svime da se poigram. Potrosnja je oko 1kW dnevno, za 7-8 sati rada (od podne do uvece) na temperaturi od 26C (tako smo se dogovorili sa ukucanima da svima odgovara) sa automatskim ventilatorom...
  2. C

    Midea Solstice iskustva

    danas narucio dvanaesticu, javljam kad ugradim i pustim u rad :D
  3. C

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Jel to na MOVE ili OrionTV app? I da li se lakibox moze prekopcati na MOVE (nisam ga palio godinama)
  4. C

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da li je neko uspeo da se izbori da nakon prelasna na MOVE aplikaciju ima 3 smart TV uredjaja? Da znam u startu da li trazim raskid ili prigovore prvo na cene/usluge da pravim.
  5. C

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Tražim najbolju ponudu za yettel opticki internet i tv. Ukoliko ima neko broj agenta da zovem da se raspitam.
Nazad
Vrh Dno