Ugradio klimu, hladjenjem prezadovoljan, od funkcija nema cime nije opremljena nisam jos ni stigao svime da se poigram.
Potrosnja je oko 1kW dnevno, za 7-8 sati rada (od podne do uvece) na temperaturi od 26C (tako smo se dogovorili sa ukucanima da svima odgovara) sa automatskim ventilatorom...