Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Cleric

  1. C

    Hisense U7Q / U7Q Pro

    Pre nekih 7-8 meseci 64500 din, Pro verziju (posto je jako slicna U8Q verziji).
  2. C

    Hisense U7Q / U7Q Pro

    Nema ih na lageru, koliko znam trenutno ti je najbolja ponuda na BC G...p za 65" model. Posedujem ga (U7Q Pro od 55") i televizor je brutalan.
  3. C

    Honor Magic7 Pro

    Jel se zna kada ce update za MagicOS 10 za nas region? Imam Garmin Venu 2 Plus i nemam nikakvih problema.
  4. C

    Hisense televizori

    Dodao treci TV u radnu sobu, Hisense 55U7Q Pro Za ove pare (skoro 2x jeftiniji nego LG C4 OLED iste dijagonale) je fantastican (imajte u vidu ovo je u poredjenju sa LG OLED modelima C1 i C2). Prilicno se odusevio brzinom i fluidnoscu VIDAA operativnog sistema.
  5. C

    PlayStation VR2 (PSVR2) - Opšta diskusija

    Odakle si ga narucio i koliko te je izaslo?
  6. C

    Mašine za sušenje veša - sušare, sušilice - sa toplotnom pumpom

    Pa iskren da budem nije bas da se toliko brzinski garancija resava, za sada cekam ovlascenog servisera da dodje (ne zna se ni kada, mozda ove mozda sledece nedelje). Dotle zbog toga sto zivim u stanu moram da cekam i ne mogu odmah da uzmem zamensku masinu za susenje vesa.
  7. C

    Mašine za sušenje veša - sušare, sušilice - sa toplotnom pumpom

    Uzeta je za 62000 din (i dalje solidno velika suma). Ova Beko B3T42242 vise ne postoji (zamenjena je nekom novom generacijom), a druga preporuka za Beko je B5T 68233. Iskren da budem, poucen sada ovim ne verujem da bi isao na Beko gledajuci da sam isao u vise prodavnica i najveci broj...
  8. C

    Mašine za sušenje veša - sušare, sušilice - sa toplotnom pumpom

    Kod nas Beko B3T42242 izdrzao oko 2 meseca i evo vec se pokvario (ne okrece se vise uopste bubanj). Uzet zbog OK cene za kombinaciju inverter motora + toplotna pumpa. Koji savet imate sto se tice ovih skupljih masina za susenje vesa (80000-100000 din)? Trenutno naginjem ka LG RH80V9AV3N modelu.
  9. C

    Koju rezoluciju monitora koristite?

    LG 34GN850P-B (3440x1440) 160Hz i LG 27GP850P-B (2560x1440) 165Hz, top monitori i za gaming i za rad (y)
  10. C

    Koju rezoluciju monitora koristite?

    3440x1440 34" LG 34GN850P-B, fantastican monitor :giggle:
  11. C

    Koju rezoluciju monitora koristite?

    Iskren da ti budem ja guram LG 34GN850P-B (3440x1440px) i RX 6700 XT se fantasticno drzi cak i na toj rezoluciji sa sve odvrnutim detaljima.
  12. C

    Kućna multimedija tv 65 - SBB na rate uredjaji

    Trenutno za taj neki okvir imas i TCL od 65" C735 za oko 90000 din (pretrazi ga na eponuda). Dobijas extra TV sa QLED-om za male pare.
  13. C

    Display Port to USB-C povezivanje 34" Ultrawide monitora (3440x1440 144Hz) i MacBook Pro M1

    Slazem se, mada u ovom slucaju u pitanju je bio MacBook gde nije postojala alternativa.
  14. C

    Display Port to USB-C povezivanje 34" Ultrawide monitora (3440x1440 144Hz) i MacBook Pro M1

    Nazalost nisu svi docking stationi sertifikovani za tako veliki bandwith.
  15. C

    Display Port to USB-C povezivanje 34" Ultrawide monitora (3440x1440 144Hz) i MacBook Pro M1

    Ako neko bude imao slicnu dilemu, Hama dapter USB-C na Displayport (ona uza varijanta) radi posao za ovaj tip monitora i gura 144Hz bez problema (y)
Nazad
Vrh Dno