Mislim da bi cak i bilo bolesno procitati i zapamtiti svih 344 strane samo jedne teme. Ali kako moze da bude lakse da se udje na forum, nadje tema, postavi pitanje i ceka odgovor, pa nek bude i sat vremena, a tesko da se na istoj strani A1 sajta, skroluje dole i procita pa nek bude i 20...