Šta je novo?

Nedavni sadržaj od bulldozerNS

  1. bulldozerNS

    Grand Theft Auto VI

    Ne razumijem zašto uopšte postoji standard verzija...jednu verziju po cijeni od 100e i gotovo,sto puta poštenije 😁
  2. bulldozerNS

    Grand Theft Auto VI

    Konzole dobro drže cijenu, i prilično se lako prodaju. Kupiti polovnu, igrati pola godine ~ godinu, i prodati je za malo manje para - mislim da se isplati.
  3. bulldozerNS

    Panasonic plasma G30E

    Hdmi cec? Da uključi jedino ako telefon ima IR
  4. bulldozerNS

    Pametni uređaji Inverter klima

    "Velika trojka" u svijetu klima su Daikin, Mitsubishi i Fujitsu, ako se mogu naci za taj novac - mada sumnjam. Malo ispod, a i dalje odlicne su Gree, LG, Panasonic,... Za te pare bih mozda pojurio Gree. Kod mene u firmi ferceraju godinama vec, bez greske.
  5. bulldozerNS

    LG Televizori

    LG negira i najmanju mogućnost prodaje TV divizije 😁
  6. bulldozerNS

    LG Televizori

    Nema veze kakvi su. Panasonic, Pioneer, Sony, svi su bili odlični, pa su nestali. Šteta, ako je istina za LG. Kinezi ubiše 🤢
  7. bulldozerNS

    Poslednje odgledane serije 2026

    Skoro sam treći kamen gledao, posle sigurno 20 godina...obožavam tu seriju, genijalna je. Smiješno mi vidjeti joseph gordon lewita kao dijete 😁
  8. bulldozerNS

    Benchmark biciklistička sekcija

    Da, njima je instinkt da laju i jure kad je "plen" u trku...u takvim situacijama stanem, i guram bicikl pored sebe. Mada, meni je instinkt da u takvim situacijama bježim :LOL: Prethodnih nekoliko dana sam proveo u Novom Sadu, i ponio bicikl sa sobom. Moram priznati da me je NS oduševio iz ugla...
  9. bulldozerNS

    Red Dead Redemption 2 PC

    Jednu pečurku držiš nazad, a drugom pomjeraš suprotno od smera kretanja konja. Ne sjećam se koju držiš a koju pomjeraš. Možda praviš grešku pa obje pomjeraš.
  10. bulldozerNS

    Benchmark biciklistička sekcija

    Problem je, kad ga vozim na nosaču na kuki, a padne kiša usput...bude doslovno okovan blatom, nema drugog načina da ga operem bez pritiska. Pažljivo, pa šta bude. Cube Attention je u pitanju btw.
  11. bulldozerNS

    The Witcher 3

    Ja sam 2 puta igrao po nekoliko dana, i odustao. Nikako da me igra "uvuče" u svoj svijet... Neki dan popust na playstation store, ajde rekoh da opet probam... Ufff...danas od 14h nisam stao sa igrom :sick: Baš je zarazno. Nekako mi je tek "kliknula" kad me je priča dovela u Novigrad, tada su mi...
  12. bulldozerNS

    Benchmark biciklistička sekcija

    Da li prati bicikl u auto perionici? Sa pjenom, sapunicom itd...da li šta smeta prenosu, lancu, opremi?
  13. bulldozerNS

    Stremio [nije tema za alternative]

    Ono što ja ne mogu da vjerujem je da se to dogodilo baš na dan kad mi je istekao RD, i kad sam ga produžio
  14. bulldozerNS

    Stremio [nije tema za alternative]

    Isti problem sinoć, završila jedna epizoda, dalje neće. Čuj copyright, pa to je valjda i poenta stremia 😁
  15. bulldozerNS

    Stremio [nije tema za alternative]

    Meni na LG radi odlično.
Nazad
Vrh Dno