"Velika trojka" u svijetu klima su Daikin, Mitsubishi i Fujitsu, ako se mogu naci za taj novac - mada sumnjam.
Malo ispod, a i dalje odlicne su Gree, LG, Panasonic,... Za te pare bih mozda pojurio Gree. Kod mene u firmi ferceraju godinama vec, bez greske.