Šta je novo?

branaaa - najnovije aktivnosti

  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic V4 (V5).
    Imao ali samo sa zadnje strane. Nema kao fabricka maska da prekriva sredinu gde se lomi.
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic V4 (V5).
    U ovlascenom servisu. Popravka je oko 78k din samo ekran. Ne znam da li sarke ulaze u cenu ako su u opste menjane. Mene je kostalo...
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic V4 (V5).
    Samo da ne padne na cosak gde se preklapa na sarke. Meni ispao u gradu tj, drugrici, uzela da napravi selfi i ispadne joj, podignem tel...
    • V5.webp
    • V5 2.webp
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17/17 Ultra.
    Preko temua, narucivao neke gluposti i ubacio i nju uzgred.
  • branaaa
    branaaa je reagovao(la) na antec poruku u temi Xiaomi 17/17 Ultra sa Like Like.
    Imao sam ovu za 15 Ultra i šarka je izdržala dva meseca. Smorio sam se jer baš lepo štiti sve. Ako vrisne javi :)
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17/17 Ultra.
    Preporuka za nillkin zastitnu masku za 17 ultra. Ima i za kameru zastitu koja se otvara po potrebi.
    • IMG_20260521_110206.jpg
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17/17 Ultra.
    Srbija region, tel je iz A1 ako u opste to ima veze.
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Xiaomi 17/17 Ultra.
    • Screenshot_2026-05-14-21-06-38-439_com.android.settings.jpg
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic V4 (V5).
    Sigirnosna zakrpa april
    • 14036.jpg
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic 8 Pro/Lite.
    Jel imao neko problem sa glavnom kamerom? Slike su mutnjikave. Cim malo zumiras i slikas budu odlicne. Ali ovako point and shot mutno...
  • branaaa
    branaaa je reagovao(la) na dulic993 poruku u temi Honor Magic 6/Pro sa Like Like.
    Ako sve radi kako treba, ako nemas bagova, nije osakacen, sta ce ti update? Da ga pokvari samo? 😀
  • branaaa
    branaaa je reagovao(la) na Nenad Radojević poruku u temi Honor Magic 8 Pro/Lite sa Like Like.
    Retko se dešava, radi po Marfijevim zakonima - uvek kad je hitno.
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic 6/Pro.
    Da obrises kes, ili reinstaliras operu?
  • branaaa
    branaaa je odgovorio(la) u temi Honor Magic 6/Pro.
    Ja koristim do duse na magic 7 pro i V5, na oba radi savrseno. Da ne koristis mozda lite ili mini verziju opere?
Nazad
Vrh Dno