Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Potrebna ponuda za Superplan 3 paket. Orion ugovor uskoro ističe gde sam prebačen na paket Super plan XXL (cena paketa je ostala 3500 RSD). Jel postoje neki drugi paketi sem Superplan 3S i 3M?
Ovo je nefer, jer su mnogi uzeli Premium paket zbog Arena i tada su te paketi prodavali na konto priče da imate SVE Arene u Premium paketu. Po čemu se onda izdvaja Premium paket od 01.05. po HBO-u i glupom VOYO servisu?
I mojima su zamenili stari D3 mini box novim EON boxom koji je OTT kada su produžavali ugovor, tako da mislim da je deo standardne prakse. Samo što su dobili i normalan EON daljinski.
Imam Triple Hypersonic u Orionu i na MTS aplikaciji mi se pojavilo da koristim MOVE Super plan 3 (ne piše koji S ili M), mada tu ne vidim da i dalje imam HBO max. Kakva je situacija kod vas?
Korisnički servis je 10x gori kod Telekoma. Ukinuli su N1, Novu S, manje je HD kanala, a usluga je skuplja. Razloga je dosta. Nema alternative za satelitsku televiziju, nažalost.
Meni je blokirano da aktiviram Smart tv uređaj sa kodom na televizoru preko portala https://oriontv.rs/ot/Nalog.cshtml
Jel ima još neko ovakav problem?
Zvao sam ih, ali 30 minuta sam čekao na vezi i prekinuo, ovo je nečuveno koliko dugo treba vremena da ih dobiješ na telefon.