Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Prvi problem: ne mogu da nadjem na app store-u , a nije se ni sama instalirala sa ostalim aplikacijama : Google photos!
Sta mi je za ciniti ,i kako da stare fotke iz google clouda vidim na iPhone-u ?
Uskoro postajem ponosni vlasnik 17-ice. Koji punjac da pazarim i koje jacine je pozeljno da bude ?
Znam da ovo ima negde ali trenutno ne mogu da pronadjem u temi...
Sta se pokazalo kao dobro?
U poslednje vreme telefon mi slabo prepoznaje otisak prsta,nekada iz 5x ne ubodem vec moram da unosim PIN. Brisao sam stari otisak , dodavao novi i jos jednom isti taj kao drugi-jedno vreme super radi pa posle Jovo nanovo...
Ima li neko ideju sta da radim ?
Nego , u poslednje vreme mi se dešava da mi mobilni net " crkne" iz čista mira, na ekranu mi pokazuje 4g a telefon neće da se loguje u igricu ili na Netflix ! Ima li neko pojma šta to može biti ?
Danas mi je stigao update za UI 7 (ako sam dobro razumeo ) i ja ne vidim nikakav vizuelni upgrade kao sto je obecano od strane samsunga.
Ima li neko info ,o cemu se radi ?
Imam ih i ja , vrlo lepe i udobne patike ali skripe dok hodam kao da imam drvenu nogu, sramota me da nosim - ljudi se okrecu zamnom .
To je pocelo posle par kilometara setnje ! Zali Boze para koje sam dao za njih.
UI 7 je dugo cekan, pa je bilo za ocekivati da ga korisnici masovno komentarisu.
Meni licno : izgled nekih ikonica je saren kao vasar ,par vidzeta je neupotrebljivo koliko je ruzno (sat npr.).
I tako...