Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Bojan79

  1. Bojan79

    Problem sa brzinom pisanja na USB memoriju

    Probao sam...brzina samo do 50 Mbit/sec....e sad .... mobilni mi je Xiaomi Redmi Note 10s...ne znam da li mu je brzina pisanja na USB veća od 50 Mbit/sec ???
  2. Bojan79

    Problem sa brzinom pisanja na USB memoriju

    Ne mogu...na mobilnom nemam USB A ulaz Probaću da snimim sa računara na mobilni film, zatim sa mobilnog na USB direktno bez adaptera da kopiram taj film
  3. Bojan79

    Problem sa brzinom pisanja na USB memoriju

    Dobro veče....kupio sam https://www.kingston.com/en/usb-flash-drives/datatraveler-max i ovaj adapter jer nemam USB C slot https://www.tehnomanija.rs/kompjuteri-hardware-i-kancelarijska-oprema/kablovi-i-adapteri-za-racunare/hama-usb-adapter-00200354-000000000001151759 na žalost brzina pisanja na...
  4. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    bravo majstore! Hvala punoooooo i izvini ako sam bio dosadan :) pronašao sam ga, sve radi sada! Spao je dok sam čistio kuler...labav je dosta
  5. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Isključio sam USB...imaš li ideju kako da uđem u Windows??? Vraća me u BIOS
  6. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Druže nikakav broj poruka, sve je ok...sledio sam se bio...a sad ne mogu da uđem u Windows 😥 veruj mi da se tim forama nikad ne bih bavio...imam dosta obaveza
  7. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Isključio! Tad mi je napisao poruku da isključim dodatne drajvere...sad nema toga, samo me vraća u Windows...šta da radim?
  8. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Jel' sad ok? Samo sad ne mogu da uđem u Windows...stalno me vraća u BIOS... šta da radim?
  9. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    hvala puno, ali možda bolje da ne diram....juče mi je čovek slikao kako da namestim krivu, evo super je...nije hladno...ali ako bude...onda ću da probam ovo što si napisao ne znam...juče mi je ovde čovek poslao krivu...podesio sam i sad je super...pa da ne diram...ako bude opet problem onda ću...
  10. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Mislim da postoje dva jer kad kliknem na cpu....piše cpu fan i cpu fan 1....da li želiš da otvorim kućište? skinem stranicu pa onda da slikam?
  11. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Evo ga! Izvoli....nadam se da su dobri parametri
  12. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Evo ga! Jel su dobri parametri?
  13. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Ja se izvinjavam, ali šta od ovoga da skinem i instaliram?
  14. Bojan79

    Previše hladan vazduh!

    Ako bi mi objasnil gde se to nalazi, odmah ću
Nazad
Vrh Dno