Kupio sam u Eurolinku komp pre 2-3 god kad su krenuli da rade, bili su OK, doneli mi komp kuci i pokvari se posle 2 sata. Odnesem kod njih i lik koji dobro vodi firmu mi kaze da ce mi dati nov kompjuter i par sati kasnije mi javljaju da dodjem po komp jer je samo cooler otisao. OK, ne ljutim se...