Ja sam stari exe net korisnik.
Evo već par godina idem bez ugovora. Plaćam 3340din mesečno i za te novce imam Net 100/40, fiksni i televiziju (nije ograničen broj TV uređaja)
Pre 2 godine su nudili prelazak na nove pakete sa izgovor digitalizacija, poboljašnje bla bla, signal se gasi, bla bla...