Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Meni najbolja foldersync pro davno je kupih. Ima tonu opcija a i ujedno veoma jednostavna. Podesiš jednom automatizaciju i to lepo radi. Na drugom mestu solid explorer ili bilo koji bolji explorer radi solidno posao. Blip je više za "onetime" prebacivanje fajlova koje moram ručno da odaberem...
Ne, bloom efekat u Snapseed-u malo preteran al' mi se dopalo.
Meni puni Anker 120w brick full.
Na samsung bi me vratila si-carbon baterija i kamere da su na nivou Viva mada bih se i tu zapitao jer mi sa samsunga stvarno ne nedostaje bukvalno ništa osim nekih OS sitnica.
CN naravno. Nema...
Najbolji telefon koji sam imao do sada. 3 dana baterija 6h sot-a 😂 26% ostalo, kamera je brutalna što bi rekli mladi, os brz i fluidan ma ovo je perverzija u odnosu ba sljamsung.
Nisam puno koristio jer uglavnom koristim Plex+Arr stack+Usenet/tor, ali par puta kada sam tražio i gledao sve je radilo perfektno doduše manje linkova od RD.