Da li neko zna gde mogu da se kupe Hauppauge TV kartice. Situacija je specifična jer oni jedini imaju TV kartice koje rade na konfiguraciji Vista x64, Media Center i 8GB rama. Problem je u memoriji, nekada je previše memorije loša stvar, jer se zbog drajvera kartica ponaša kao da nema dovoljno...