Jel zna neko neko preduzeće za otkup napajanja (ispravnih i neispravnih) - nek mi napiše na mail ? U Beogradu ili okolini. Adresu,... Ako dam u sekundarne sirovine, neće izaći ni 10 din., pa me interesuje neko preduzeće koje se baš time bavi (kao što ne izađe isto ako se auto da u staro gvožđe...