Šta je novo?

Nedavni sadržaj od 97walker

  1. 9

    Grand Theft Auto VI

    Pa šta mislite, da li vredi uzimati pro za gta 6? Imam "fat" verziju, pa se razmišljam da zbog gta uzmem pro..
  2. 9

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Na ponudu od 10m po dinar uspeo da dobijem još jedan EON box uređaj, jer mi treba aplikacija za treći TV. Tako da je ovo odlično prošlo. Posle ide 4800, 2800 din mesečno ispada
  3. 9

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Ja sam danas dobio ponudu 10m po 1 dinar, nakon toga ide 4800 din. U subotu su mi nudili 12m sa 50% nižom cenom.
  4. 9

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Pozdrav, Tražim najbolju promociju za net+tv za Novi Pazar. Prelazim iz Sbb. Zgrada ima sprovedenu mts optiku.
  5. 9

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Pozdrav, Treba mi najbolja ponuda samo za internet. Beograd, Zvezdara U zgradu ima mts i yettel, za a1 nisam siguran
  6. 9

    Kosacica za travu - iskustva, preporuke

    Pozdrav, Koju kosilicu preporučujete za nekih 15-20 ari placa? Teren je dosta neravan. Obavezno korpa i pogon, koji bih gasio pri promeni pravca
  7. 9

    Mašine za sušenje veša - sušare, sušilice - sa toplotnom pumpom

    Pozdrav, Uzeo sam electrolux EW6D384AE sušaru. Ona ima 8mm crevo za kondenzaciju, kako ste rešili vi da spojite na odvod?
  8. 9

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Pozdrav, Treba mi pomoć oko odluke da li uzet Daikin perfera ili Mitsubishi LN35 za prostor od 35 kvadrata? Daikin je jeftiniji 30k, pa me zanima da li vredi Mitsubishi za tu razliku.
  9. 9

    Veš mašine

    Greškom napisao isti model. ELECTROLUX EW7F4494FE je jeftiniji
  10. 9

    Veš mašine

    Pozdrav, Hteo sam da kupim Electrolux EW7F3484UE, međutim izašao je ovaj model EW7F3484UE jeftiniji. Pa me zanima koji je bolji?
  11. 9

    Veš mašine

    Pozdrav, Uzeo bih sledeću kombinaciju za pranje + sušenje pa me zanima mišljenje Pranje : ELECTROLUX EW7F3484UE Sušenje : ELECTROLUX EW6D384AE
  12. 9

    Toplotna pumpa

    Znam Al da se proba, pa ako ne bude moglo lako je uključiti TP
  13. 9

    Toplotna pumpa

    Zaboravih da napišem da imaju 3 odvojena brojila za prizemlje, sprat i lokal. Pumpa je povezana na strujomer od sprata, ali vlasnici retko kada su tu, pa tu realno i nema neke potrošnje. Tako da je to 1800kwh za grejanje svega (ako računamo i lokal) i potrošnje domaćinstva za taj mesec, za sta...
  14. 9

    Toplotna pumpa

    To je 46 temperatura podešena na bufferu. Ja sam ovde podstanar, pa ne znam dosta toga. Mislim da je izolacija dobra cela, jer je renovirana cela kuća Lokal da, ceo je u staklu, i sigurno imaju problem da zagreju. I ja ovde imam zatvorenu terasu u prizemlju, to je katastrofa i leti i zimi
Nazad
Vrh Dno