To je 46 temperatura podešena na bufferu.
Ja sam ovde podstanar, pa ne znam dosta toga. Mislim da je izolacija dobra cela, jer je renovirana cela kuća
Lokal da, ceo je u staklu, i sigurno imaju problem da zagreju. I ja ovde imam zatvorenu terasu u prizemlju, to je katastrofa i leti i zimi