Šta je novo?

Diablo II patch 1.11!

RazbojNick je napisao(la):
To je bag jos iz prethodnih verzija.

Meni loader ne pokrece igru :(
Kopiraš loader u isti folder sa diablo.exe fajlom i pokrećeš uvek njega (loader).

Naravno, pre toga moraš da imaš instaliran 1.11 patch
 
Poslednja izmena:
Bio vec 4 puta, nije bilo nicega za 1.11, ali, vidim, izaslo je sada.
 
Ok, na Megagames-u je isti ovaj loader upakovan dva puta, sto znaci da i dalje ne radi nista, ali zato trazi izlaz na net. Ima li ko ideju zasto? :trust:
 
RazbojNick je napisao(la):
...Meni loader ne pokrece igru :(

Prvo deinstaliraj sve što ima veze sa 1.10 verzijom (sam patch i ukloni crack).
Instaliraj 1.11 patch.
Prekopiraj sve .mpq fajlove sa D2 Play ili Install diska, ne mogu da se setim na kojem su dotični (d2data.mpq, d2music.mpq i sl.)...
Prekopiraj loader u instalacioni direktorijum igre, napravi prečicu na desktop i pokreni igru preko nje.
Uradi sve redosledom kojim sam napisao.
Nadam se da sam ti pomogao. ;)
 
Poslednja izmena:
I ja sam imao problema sa loaderom ali samo 3-4 puta.

Mozda je kod vas problem do vindovsa, mad je i sam autor loadera napisao da loader nije dobar.

probajte ovde je originalni loader http://www.d2sector.net/
 
Loader radi samo ako je Expansion disk u drajvu (fizickom ili virtualnom ;) ).
 
Expansion disk se podrazumeva ali je problem pri izlasku iz igice
napravi mi pichvajz na kompu, moram da ga restartujem i vratim
rezoluciju na 1024x768.
Ili ako ne restartujem komp a probam da promenim rezoluciju komp
se zablokira Win98se.

Jel imao neko slichnih problema?
 
Jeli mora da se instaliraju patchevi redom od LOD koji je v1.07, znaci 1.08, 1.09, 1.10 da bi instalirao 1.11 ili mogu odmah da stavim ovaj najsveziji?
Iskopao sam save iz 2003. godine :D
 
illidan je napisao(la):
Jeli mora da se instaliraju patchevi redom od LOD koji je v1.07, znaci 1.08, 1.09, 1.10 da bi instalirao 1.11 ili mogu odmah da stavim ovaj najsveziji?

Zbog "Loader"-a je poželjno direktno instalirati 1.11 patch.


illidan je napisao(la):
Iskopao sam save iz 2003. godine :D

:d
 
illidan je napisao(la):
Jeli mora da se instaliraju patchevi redom od LOD koji je v1.07, znaci 1.08, 1.09, 1.10 da bi instalirao 1.11 ili mogu odmah da stavim ovaj najsveziji?
Nije to Temple of Elemental Evil :)
Znači samo zadnji...
 
Imam problem.
Skinuo sam patch 1.11 i u IV gradu ne mogu da rešim II Quest.
Ne mogu da nađem prolaz (beše portal?) lokacije gde treba uništiti Memfisto`s soul.
Znači I Quest je rešen (ubiven Izual) ali sam se zablokirao ovde evo imaveć 2 dana. Brisao sam mape (*.ma0 fajl u save direktorijumu) ali ne vredi.
Šta da radim? Jel čuo neko za ovakav problem.
P.S. V Quest u I gradu je ostao nerešen (Charsi - Imbue), nemoguće da je zbog toga, do sada je sve bilo u redu?
P.S.2 Da, igram sa loader-om.
 
nije zbog toga. nekad portal (u stvari su stepenice) bude BAS sakriven, pa ti ostaje samo da spartas gore- dole po sistemu "kvadranata" dok ne nadjes. potrudi se i da ti sve ivice budu jasno otkrivene, nekad postoji uzan prolaz koji se ne vidi ako protrcis.

p.s. i meni je tako jednom isto. celo popodne mi je trebalo :d
 
Poslednja izmena:
I ukljuci mapu na TAB, pa skroluj kursorskim tasterima i vidi gde nisi jos bio ili si prevideo gde je HellForge.
 
Obišao sam nivo V put, nema nikakvih stepenica.
Evo i slika, da li sam ja uopšte na pravom nivou (kod Izual-a)?
 

Prilozi

  • V IIQ.gif
    V IIQ.gif
    176.4 KB · Pregleda: 68
Te stepenice koje trazish se UVEK nalaze blizu waypointa... Znachi, nadji waypoint na tom nivou, i sasvim blizu njega cesh naci i stepenice za silazak na nivo gde je Hephasto i Hellforge...
 
Severoistočni deo mape mi deluje neistraženo. Proveri malo bolje. Stepenice su uvek pored waypointa.
 
Gornji desni deo mape (njegov sredisni deo) izgleda kao da ga nisi obisao.
 
Ma ne vredi, jel imaneki util da otključam Waypoint?
 
Koliko znam, samo preko char editora mozes...
 
City of the Damned - tu je waypoint. Tako da... :D
 
City of the Damned - tu je waypoint. Tako da... :D

Ali kako da dođem dotle? :zgran:
Vidiš, na mapi da nema izlaza sa nivoa kojeg sam slikao? Ima samo ulaz sa prethodnog! :zgran:
Dajte, okačite mi neki mali editor, da ne obrišem sad ovog lika, posle 2 neoći igranja... :(
 
Pa vrati se na prethodni pa nadji prolaz.

Pa nema care, sve sam obišao najmanje 3 puta...
Brisao sam mape, išao po novim ali opet isto...

Našao sam Diablo 2 Character Editor Version 1.88 (April 3, 2002) ali ne radi sa njim, treba mi nešto novije što radi sa 1.11 patch-om... Samo da otključam Waypoint... Zar niko ne korisiti Editor-e?!?
 
Hm, trebalo bi da je negde u sredini mape na nekom od tih nivoa.
 
Meni se desio trip sa I Questom. Ja sam ubio Izuala i jednostavno je nestao, nisam ni kliknuo na njega, nista, a on samo nestao. I nije mi skontao kao da je quest resen. Tripcina. Posle sam ga gazio ponovo.:crash:
 
Nazad
Vrh Dno