Adam K
Čuven
- Učlanjen(a)
- 04.01.2006
- Poruke
- 1,496
- Poena
- 675
Supruga i ja krenuli da gledamo. Imamo sličan utisak. Preko svake mere je sporo i razvučeno. Deluje mi više kao da bi trebalo da osećamo tenziju nego što je stvarno osećamo. S obzirom na dokazanu glumačku ekipu problem vidim u režiji i scenariju.Hm.. Brine me što sam zaspao i pred kraj prve, a Boga mi i na sredini druge epizode; treća je samo ispunjavala sobu, dok se aktivno REM-ovalo..
Dobra špica, Bardem za 3 koplja bolji od ostalih, vrlo naporna (trendy) kinematografija, koloring, editing, ubistveno loš sound. Moram da pogledam u pauzama blokova posla tokom dana, ne drži nešto noću..
Ocena sledi tek nakon odgledanih 3 epizoda u full-u..