Na 16-o zalivanje ?Ja nisam nahvatao duel danas
Na 16-o zalivanje ?
Da vec pocelo da smaraMa kakvi, nista, nema ni igrica onih uopste, a nemam mnogo vode da nastavim dalje, nemam ni glupost neku da kupim sad vise..
Aha, žnači tako ide. Tipa ti meni, ja tebi. Samo da skontam kako to funkcioniše. Pre nekog vremena ta igra sa zalivanjem je radila koliko se sećam.@bajce ne mozes da sakupljas te dijamante na Balkanu, mi ovde saljemo linkove za zalivanje, pa ugrabimo neki proizvod za 0,01$
Igra sa zalivanjem i dalje radi to je "prize land", ali igra "play & earn" sa dijamantima ne radi kod nas.Aha, žnači tako ide. Tipa ti meni, ja tebi. Samo da skontam kako to funkcioniše. Pre nekog vremena ta igra sa zalivanjem je radila koliko se sećam.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari