Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Klasika kao kod AMD-a.Koliko vidim na sajtu 3Dgurua klasicni nvidia drajveri.

 
what the actual fck…. pokrenes install, izaberes driver only, instalira se i to je to. ja lupim restart mada ni to ne mora. kakav crni safe mode ddu wtf….
 
Oce li uskoro novi ili da instaliram ove od 12tog decembra?
 
Klasika kao kod AMD-a.Koliko vidim na sajtu 3Dgurua klasicni nvidia drajveri.


Gledao si na pogresno mesto.
 
Ovako već skoro 10 godina i nikad problema sa istim.
 

Prilozi

  • 1703710534385.png
    1703710534385.png
    113.3 KB · Pregleda: 77
upravo, cak ne mora ni clean install, ako imas neki problem mozda, ali posto godinama nemam problem, nema potrebe (mislim da sam jednom imao problem da dok je gog launcher residentan u memoriji da pukne dwm i ugasi i upali driver i sliku na monitoru, tada sam odradio clean install zadnji put, pre toga ne secam se, mada i ovo ne znam kad je bilo ima sigurno vise od dve godine, bilo na win 10)
 
Game Ready for GeForce RTX 4070 SUPER

This new Game Ready Driver provides the best gaming experience for the latest new games supporting DLSS technology including Palworld which features support for DLSS 2.

Gaming Technology

  • Adds support for the GeForce RTX 4070 SUPER GPU

Fixed Gaming Bugs

  • Cyberpunk 2077: GeForce Experience 1-click optimization not working with v2.1 game update [4412456]

Fixed General Bugs

  • Maxwell GPU: After multiple sleep/wake attempts, monitor may not wake up [4351702]

 
nakon danasnjeg updejta drivera, nakon reinstal pc, sve je otislo u 3 lijepe..bsod, critical process died., sve sam isprobo, restart point mi ne dozvoljava, cmd sve sto sam kuco da savjetuju ne radi...trenutno radim novu win 10 instalaciju..ubuduce radim jbn clean install, lakse ce mi biti opet kucati podesavanja u nvdia panel, nego nova instalacija win 10..
 
nakon danasnjeg updejta drivera, nakon reinstal pc, sve je otislo u 3 lijepe..bsod, critical process died., sve sam isprobo, restart point mi ne dozvoljava, cmd sve sto sam kuco da savjetuju ne radi...trenutno radim novu win 10 instalaciju..ubuduce radim jbn clean install, lakse ce mi biti opet kucati podesavanja u nvdia panel, nego nova instalacija win 10..
Probao DDU iz safe mode?
 
ne mogu uci u safe mode...instaliro sam novi win, resetovo ga vec 5 puta, za sad radi..sad moram opet se drndati sa oc cpu..
 
Jel moze neko da mi kaze vezano za Geforce Experience Automatic Tuning da li ga vredi koristiti na laptop grafici rtx3050 ?
 
^ opa boost u svim igrama 10% 🤪
 
^ znači barem 20% 😂
 
 
Idemooo upravo stavljen :D
 
^ kasniš, postao si neozbiljan. Prvi minus 🤣
 
 
 
Odlicno, jos da ubace i OC i kontrolu ventilatora i bice bombona.
 
i sada mora opet update...

Game Ready for The Thaumaturge

This new Game Ready Driver provides the best gaming experience for the latest new games supporting DLSS 3 technology including The Thaumaturge. In addition, this driver supports the beta release of NVIDIA App, which unifies GeForce Experience and the NVIDIA Control Panel.

Fixed Gaming Bugs

  • The Talos Principle 2: Game stability issues when DLSS FG is enabled [4492121]

Fixed General Bugs

  • Using NVENC to encode videos may result in corrupted videos or error message on GeForce GTX 16xx GPUs [4511046]
  • Steamwebhelper.exe blocking notebook display mode switch [4536504]
 
^ divota. Svakih tri dana update drivera
 
Nazad
Vrh Dno