Šta je novo?

Amazon Fire TV

Drugaru upao FS 4k u boot loop.
Probao sam da odradim factory reset preko daljinskog - neće, probao sam da ga kačim na komp pa adb shell - neće, ostaje mi još da nabavim otg kablić da probam sa tastaturom. Ima li neka četvrta metoda?
 
Mislim da neces ni to uspeti, nisam ni ja. Imam ga jos, nema sta mu nista radio, stavljao na jaci napon, otvorio pa zicama hteo da izazovem kakav spoj, reakciju, i nista, uredjaj je neunistiv kad imas nameru da ga uništis 😁 al zato kad ode u BootLoop to je to. Problem sto mi nije bio ukljucen adb debugging pa nisam mogao nista sa adb shell.. sad mi to obavezno ukljuceno
Probao sam Launcher Manager po uputstvu iz videa uz Wolf Launcher i radi kako je opisano. Pritiskom na home taster na daljincu prvo se pojavi Amazon launcher pa u deliću sekunde posle pojavi se Wolf launcher. Takođe sam probao (po uputstvu) da promenim Disney+ taster da startuje Kodi i to funkcioniše bez problema, jedino kada se izađe iz Kodija ne ide automatski na Wolf Launcher, nego mora da se pritisne Home taster na daljincu.
Ukratko, to je meni sranje. Previse gimnastike treba za to. Kome odgovara, super, i to je nesto.
 
Момци, ако неко има нешто од ових кодова за downloader, нека ми пошаље на ПП. Стиже ми у току следеће седмце firestick 4K, па да имам за рецензију. Мени је, искрено, лакше са send files to tv, али има доста људи који питају за кодове.
 
Мислио сам на ове наше. Ако ме сећање не вара, неко је стављао ЕОН, ИРИС Смарт...
 
Мислио сам на ове наше. Ако ме сећање не вара, неко је стављао ЕОН, ИРИС Смарт...
Ja imam tiny link za Skyshowtime, noviju verziju koja nema problem sa rezolucijom i instalira se kao regularni APK

Evo ga za IRIS smart ali 1.0 verziju

Evo i linka za EON aplikaciju koja ima cbr enkodovanje i najkvalitetniji strim od 7mb/s.
 
Poslednja izmena:
Ja imam problem i sa ovom verzijom SkyShowtime na 4k max
 
Ja imam problem i sa ovom verzijom SkyShowtime na 4k max
Meni je tv 1080p pa ne bih znao, ako nista instalira se bolje i radi malo brze od prethodne verzije.
Evo izasla je i 1.9.18

Ili ova skoro okacena verzija 4.3.22
 
E to i jeste problem. Na 4K tv ne radi dobro ni ova verzija
 
Ja imam tiny link za Skyshowtime, noviju verziju koja nema problem sa rezolucijom i instalira se kao regularni APK

Evo ga za IRIS smart ali 1.0 verziju

Evo i linka za EON aplikaciju koja ima cbr enkodovanje i najkvalitetniji strim od 7mb/s.

Ниси ме разумео. Нису мени потребне инсталације, тј. .apk фајлови. Хтео сам у рецензији да обрадим начин убацивања апликација кроз downloader + кодови за инсталације. Питало је неколико људи за тај начин после рецензије коцке.
 



Ima dost ovih listi...
Pored ta dva navedena načina ( downloader i Send files to TV) za instalaciju apps koristim i Easy fire tools, pa možeš i njega da obradiš, možda nekom bude interesantno.
Easy fire tools ubedljivo najlaksi nacin za instalirati i prebaciti na štapić ili kocku, bez uzimanja daljinca u ruke. Ja samo nju koristim.
 
Мислио сам на ове наше. Ако ме сећање не вара, неко је стављао ЕОН, ИРИС Смарт...
Jeste, nesto sam kacio onomad.
Pre godinu dana sam presao sa obicnog 4K na 4K MAX, odmah blokirao updejt, stavio wolf launcher, instalirao sta mi treba i od tad ne diram nista.
Malo sam izasao iz svega toga , ali da pokusam nesto da stavim opet pa probajte da li to funcionise kako treba

Kodovi za downloader
930057 SUPERNOVA TV za Android TV 8+ (ne radi na FS 4K , samo na 4K MAX-u)
299164 SUPERNOVA TV za Android TV MOD (po recima kolege sa foruma vuky017 radi na FS 4K , nisam probao)
225464 IRIS SMART 1.0.1 apk

Ono najtrazenije EON nisam postavio jer nemam nalog pa ne mogu ni da isprobam koja verzija radi ok.
Ako neko ima neka posalje (naravno mislim na apk , ne na nalog :cool: ) pa cu postaviti gore i to, nije problem
 
Poslednja izmena:
Kazu pomaze reinstakiranje LM i ponovo instaliranje al tako mora svaki put pa se ne isplati.
 
Odjednom je prestala da mi radi Nova player app koju koristim za puštanje sa mreže lokalne smb. Samo plavi ekran. Ima li još neka app tog tipa?
 
Ne znam dali mx player ima za atv, vlc...
 
Odjednom je prestala da mi radi Nova player app koju koristim za puštanje sa mreže lokalne smb. Samo plavi ekran. Ima li još neka app tog tipa?
Skini najnoviju verziju sa GitHub-a:


v6.1.5 APK download:
 
Ja kodi koristim samo za lokalne fajlove. Jos nijesam naisao na softver koji mi ljepse poslozi bazu podataka lokalnih fajlova i omogucava pretragu po godistu, glumcu, reziseru....
 
Стиго 4к макс штапић из УСА, чекам @Salac UE да објави видео за њега па да кренем у монтирање.😁
 

Prilozi

  • 56C32DCF-725B-44F1-8E3D-28F706DA01B2.jpeg
    56C32DCF-725B-44F1-8E3D-28F706DA01B2.jpeg
    572.9 KB · Pregleda: 35
Nece ni stici 🤣😂🤣 , sad cemo cekamo neki novi 8k pa da ga narucijemo ponovo 😂🤣😂🤣 daleka ta amerika 😂🤣😂🤣
 
Odjednom je prestala da mi radi Nova player app koju koristim za puštanje sa mreže lokalne smb. Samo plavi ekran. Ima li još neka app tog tipa?
Ja kristim VLC i Serviio za puštanje video materijala. Koristio Plex ranije, ali ovo je tako brzo i elegantno rešenje, radi bez greške. Dodam u VLC favorites različite foldere za brz pristup to je to.
 
Поздрав људи, узео сам FireTV 4k пре пар дана као замену за стари кинески бокс који је добро послужио 4-5 година, али му је дошло време за замену 😁
Врло сам једноставан корисник, буквално користим 3 апликације, Netflix, YT и EON, међутим пошто сам у иностранству ЕОН ми је увек радио уз ВПН без проблема, али сада коју год верзију да инсталирам (а инсталирао сам 4-5 различитих верзија које сам нашао кроз тему) увек ради само верзија која је за активацију кодом, а за њу претпостављам да уређај мора да буде на матичној мрежи, пошто ми ништа за активацију не излази на СББ профилу; што се тиче верзија које су за мобилни са класичним логовањем, уређај ни једну не покреће нормално, прикаже почетни екран јако развучен и избаци.
Зна ли неко како бих могао ово да превазиђем? Ишао сам кроз тему, видео сам спомињање сличног проблема, али нисам нашао конкретно решење.
 
Nazad
Vrh Dno