Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

🫢
 
Pa vratio sam je nazad?
 
Deluje da ste nešto menjali oko fonta, ili je samo dodatno podebljan font naslova tema/novih poruka.
Mogli ste da testirate i opciju kvadratnih avatara, pa procenite šta je bolje (može i preko ankete).

I da, manje bitno, ali ne bi bilo loše predložiti korisnicima da ažuriraju ove ultra-low-res avatare, koji uništavaju vid :D
 
Ali samo na glavnoj strani. Prvo se učita normalna veličina fonta pa se poveća. Meni baš smeta.
 
Deluje da je drugi font samo na homepageu foruma da.. U temama mi deluje kao stari.
 
Da ne bude da sam neki baksuz, ali moram da pitam - da li ovo newsletter obaveštenje može da bude malo suptilnije?
Ajde što (u okviru tamne teme) zaslepi kao da je neko bacio flashbang u CS-u, nego je prisutno i pri otvaranju svih potforuma. Mislim, ko želi da se prijavi, to će i uraditi kada vidi obaveštenje na homepage-u. Vesti i linkovi ka sajtu su takođe tu, ne smetaju očima kao belo newsletter list polje, ali svejedno malo remete raspored na koji smo navikli. Ok, verovatno je i do te navike, nije to neka velika promena, ali bar ublažite ovo ''belilo'' pomenutog polja, da bude više u skladu sa tamnom temom.
 
Da ne bude da sam neki baksuz, ali moram da pitam - da li ovo newsletter obaveštenje može da bude malo suptilnije?
Ajde što (u okviru tamne teme) zaslepi kao da je neko bacio flashbang u CS-u, nego je prisutno i pri otvaranju svih potforuma. Mislim, ko želi da se prijavi, to će i uraditi kada vidi obaveštenje na homepage-u. Vesti i linkovi ka sajtu su takođe tu, ne smetaju očima kao belo newsletter list polje, ali svejedno malo remete raspored na koji smo navikli. Ok, verovatno je i do te navike, nije to neka velika promena, ali bar ublažite ovo ''belilo'' pomenutog polja, da bude više u skladu sa tamnom temom.
CSGOflashbang_(1)_2-590x334.jpg
 
0y20xy7iyyb61.png
 
Sređen font na prvoj strani foruma barem kod mene
 
Jel moze nekako da se ugasi ovo sto ste dodali sa desne strane kad se ulazi u forume i pod forume, kompresuje sve u portrait modu za citanje :(
 
Može ovako. Da su hteli da ga ugase, ugasili bi ga do sada. Zaista smeta ali se tu od nas niko ništa ne pita.

1677021416561.png
 
kad ste vec krecili....
Jel bilo predloga da se promene smajlici?
ovi su tako bedni...


Screenshot 2023-02-22 173736.jpg
 
Meni se u Holandiji poslednjih par meseci non stop javlja “verify you are human”.
Pri svakom ulasku na forum posle nekoliko minuta. To se ranije nije dešavalo.
Baš smara. :)
 
Hm. Ovaj post zvuči kao da ga je ChatGPT pisao. Moraćeš poslati sliku LK administraciji ako si zaista čovek :D

Da ti nije podešen browser tako da briše kolačiće prilikom gašenja (bilo stranice bilo browsera)? Ili probaj da obrišeš, pa da se loguješ ponovo? Ili probaj drugi browser i vidi da li je isto? A možda ti je ISP upao na neku crnu listu
 
Kada sa laptopom (google chrome) pregledam forum, mogu da čitam ali ne mogu da pišem postove. Jednostavno ne postoji polje u koje bi ukucao tekst. Sa telefona je ok
 
Hm. Ovaj post zvuči kao da ga je ChatGPT pisao. Moraćeš poslati sliku LK administraciji ako si zaista čovek :D

Da ti nije podešen browser tako da briše kolačiće prilikom gašenja (bilo stranice bilo browsera)? Ili probaj da obrišeš, pa da se loguješ ponovo? Ili probaj drugi browser i vidi da li je isto? A možda ti je ISP upao na neku crnu listu
D3A53783-0127-4FDC-A3F9-3907D22B8169.jpeg
;)
 
Ako se ne varam, Holandija je na black listi jer vecina spam botova dolazi odatle.
 
Moze li barem invert colors za ovaj email subscription :D
 
Kako prijaviti ocigledan dupli nalog, osim preko forme za prijavu pojedinacnog posta?
 
ios browser, kada čitam forum kao neregistrovan malo ona search ikona štrči pa se stalno pojavljuje pomeranje ekrana. kada se prijavim na svoj nalog, ikona stoji na mestu i nema pomeranja…
 

Prilozi

  • 147EE378-0B5D-44EE-87C2-12FDD27CA953.png
    147EE378-0B5D-44EE-87C2-12FDD27CA953.png
    395.7 KB · Pregleda: 45
  • DD59F3B2-7DC5-4802-AA60-D44204701EA0.png
    DD59F3B2-7DC5-4802-AA60-D44204701EA0.png
    385.4 KB · Pregleda: 93
Ima li nekog razloga zasto mi se,od juce, ovo desava kad udjem u bilo koju diskusiju? Uredno sam ulogovan ali to iskace non stop.
 

Prilozi

  • 6D3DDCF5-2F06-472F-B48A-3240A081DC2D.png
    6D3DDCF5-2F06-472F-B48A-3240A081DC2D.png
    770.3 KB · Pregleda: 91
Može li ovo da se sredi, kada smanjim veličinu prozora.
Mislim da je skaliranje po kolonama loše odrađeno ... prva slevo zbrčkana a ostale desno ostaju nepromenjena (a krajnja desno najmanje je bitna)
1677524230291.png

Neču sada da ulazim u diskusiju krajnjeg desnog polja gde je "Ostani u toku!" i ostalo ispod nje takođe nepromenjene veličine
 
Nazad
Vrh Dno