Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shotgunn Wedding super filmić. Jennifer bombonica a tu nam je i gospodza koja uvek izuva.
 
stifler-mom-are-you-trying-to-seduce-me.gif
 
Управо одгледах, срцепарајућа прича, пар пута заплаках, лепо урађено, главна глумица топ риба 😁, све у свему - није лоше, али ништа уау. Преживео бих без овог филма. Ко има 1:45 времена, нек погледа са лепшом половином.
 
Sinoc odgledao Avatara, odlican je. :)
 
Ja ću danas da gledam "Shotgun Wedding".
Baš mi krivo što niko da spomene i Josh Duhamela, vidim da je i on u filmu.
On mi je mnogo drag lik.
Obožavao sam svojevremeno seriju "Las Vegas" gde bez problema nosi seriju sa legendom i sada pokojnim James Caanom.
Jako cool lik i pristojan glumac.
 
I Origins (2014)
Takodje sinoc odgledah, ne znam kako mi je promakao ovaj film......fenomenalan
To je rad Mike Cahill-a. Ako nisi gledao preporucujem od njega:
 
Ja ću danas da gledam "Shotgun Wedding".
Baš mi krivo što niko da spomene i Josh Duhamela, vidim da je i on u filmu.
On mi je mnogo drag lik.
Obožavao sam svojevremeno seriju "Las Vegas" gde bez problema nosi seriju sa legendom i sada pokojnim James Caanom.
Jako cool lik i pristojan glumac.
Dobar je i ovde i u onom gde je conman ne znam kako se zove film. Al deluje mi otekao izgleda da mu je flaša baš draga ili su neki botoksi.
 
I meni je Duhamel gotivac, najbolje ga se secam iz te kazino serije sto se bese pustala na pinku. Nego sad pogledah i lik ima 50 godina :oops: a u jbt, al sam omatoreo 😭

Nego taj I Origins mi godinama stoji negde na disku, moracu da ga pogledam uskoro kad ga toliko hvalite.
 
Jednostavno, I Origins nije za svakoga. I tu ne mislim ništa loše, ono kao glup si ako ti nije legao, nego je prosto film za specifičnog gledaoca. Kome legne, on je remek delo, kome ne, on je glupost.
 
Jednostavno, I Origins nije za svakoga. I tu ne mislim ništa loše, ono kao glup si ako ti nije legao, nego je prosto film za specifičnog gledaoca. Kome legne, on je remek delo, kome ne, on je glupost.
Lepo receno. Evo jos dve preporuke od mene za specificne gledaoce. Za mene dva remek dela za druge... pa neka prosude sami...
Ocena: 10/10
Ocena: 9/10
 
Lepo receno. Evo jos dve preporuke od mene za specificne gledaoce. Za mene dva remek dela za druge... pa neka prosude sami...
Ocena: 10/10
Ocena: 9/10
e dodat si na listu za specifičan ukus kod mene .Oba filma sam gledao X puta i uvek im se vraćam .Bez greške oba . A da ne pomenem Holocene što su se obrukali ..toliko sam ga čekao a razočarao se žešće ...
 
Man from Earth i K-PAX su predobri. Za mene spadaju u grupu filmova koje mogu uvek da gledam i nikad ne dosade.
Dodao bih još:
 
Управо одгледах, срцепарајућа прича, пар пута заплаках, лепо урађено, главна глумица топ риба 😁, све у свему - није лоше, али ништа уау. Преживео бих без овог филма. Ко има 1:45 времена, нек погледа са лепшом половином.
Ženska ti je iz serije Sex Education, mada valjda znaš to :)
 
Next Gen (2018), леп анимирани филмић, дирљив, о повређеним и остављеним душама. Лепо се исплаках. Морам пређем на комедије, распадам се 😁
Следећи је I Origins, по вашим препорукама, па можда K-pax, одавно га имам на нишану, мислим да га имам и на двд-у.
 
Black Panther 2 krenuo da gledam ne ocekivajuci ništa ali me je iznenadio .Tribute Bosemanu me je rasplakao krastavac i podsetio isto na jako emotivan sličan tribute u F&F 7 za Paul Walkera. 😞
 

Preloše...ne zaslužuje nikakvu ocenu

To je kad te obmane sa kojekakvim obećavajućim posterima.

Bilo je puno strana o hororima a sada malo filmovi za specificnu publiku. 😜

Odlican film Gaspara Noe. Umetnost...
Ocena: 9/10

Meni najbolji Lars von Trier-ov film. Malo vise depresivan... ali dobar.
Ocena: 8/10

Slažem se, naročito za Enter the Void. Filmčugetina!
Gaspar je zaista uvrnutog, bolesnog uma, ali na dobar način. :)
 
Gledao sam. Ok mi je, svakako interesantna ideja, ali mi je malo previse nekako abstraktan u nekim momentima i taj pravac u kom se krece film me kako vreme prolazi sve vise opterecuje tim "glupostima". Bukvalno samo teraju dalje i dalje i dalje i kao ajde malo pauza.
 
Ко воли "изван кутије" размишљање и све могуће стереотипе потрпане у један филм, врв се неће разочарати овим "остварењем".
Додао бих да ово није 18+ него 30+, такође бирати са ким гледате😀.
Тешко је оценити ово, нека покуша неко други😂.
 
У Етнографском музеју у Београду одржаће се Недеља савременог грчког филма у периоду од 1. до 5. фебруара 2023.
Пројекције ће се одржавати свакодневно, од среде до недеље, почев од 19 часова у Кино сали Етнографског музеја.
Направљен је одабир филмских остварења и сва су титлована на српски.
Улаз је слободан.
https://etnografskimuzej.rs/nedelja-savremenog-grckog-filma/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno