Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

da stavio si bukvalno ... i ja to nisam registrovao uopste, sorry. Bojim se i da drugi nisu.
 
Treba mi neko ko ima slobodna 2 slota (po mogucstvu turski nalog da li preko gift kartica ili platnih kartica),nek mi se javi na pp.Hvala!
 
Ja imam od brata rusa. Ne znam da li mogu da delim, ima slobodno 3. Da li moze da me otkaci?
 
Season 5 No GIF by The Office
 
Drugari, nemojte se brinuti... Ekipa ce se preseliti u Pakistan: Premium Netflix 1100 rupija ili vec cega, tj 539 dinara...
 
Kako Ruski kada je tamo nedostupan zbog sankcija?
 
To ti je isto kao sto evropa ne kupuje rusku naftu i gas
Kupuju preko Indije Ruski gas a kako Netflix, ne razumem bas analogiju?
Kolko sam shvatio oni niti mogu da gledaju niti mogu da placaju pretplatu iz Rusije, ergo kako doci do te pretplate od 320din?
Odnosno mogu ko i mi sa VPN na Tursku ili sta god. Mada su im i VPN sasekli zestoko retko koji radi.
 
Društvo, treba mi jedan slot za Netflix,po mogućstvu turski.😉😄
 
da li neko od kolega na forumu placa turski Netflix preko kartice? da li pravi probleme ako se na turski nalog stavi srpska kartica? sa ovim novim poskupljenjem i taksom koju Turgame naplacuje (po novim cenama to ce biti dodatnih 1.7€) se vise ne isplati kupovati njihove gift kartice.
 
da li neko od kolega na forumu placa turski Netflix preko kartice? da li pravi probleme ako se na turski nalog stavi srpska kartica? sa ovim novim poskupljenjem i taksom koju Turgame naplacuje (po novim cenama to ce biti dodatnih 1.7€) se vise ne isplati kupovati njihove gift kartice.
ja placam master karticom mobi banke. prolazi normalno
 
Nazad
Vrh Dno