Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

U SM zeni puklo skroz, ja mogu da zovem ali nemam net.
 
Hehe opšta ludnica
 
Dolazni poziv hoce po neki da prodje. Odlazni nista, internet nista.
 
Više ni za Yettel ne može da se kaže da ima stabilnu mrežu...
 
2h mi ne rade pozivi, niti imam net. Bugarski amateri
 
Kod mene u Šidu zadnjih 20min sve je došlo sebi, za sada radi normalno
 
Ne radi vec par sati, malopre na kratko proradili odlazni pozivi pa ponovo ispala kartica iz mreze 😄

Stvarno, kako je moguce da su toliko pali od kad su Norvezani otisli 🤔 Pa nisu valjda opremu sa sobom poneli. Citao sam odavno ovde na forumu da ni kvalitet njihovog mobilnog interneta nije na nivou na kojem je bio pre par godina, mada kada sam to skoro pitao neku dobru zenu iz one njihove sluzbe za brigu, naravno da nista nije priznala 😃
 
Kod mene opet nema neta, pozivi rade i to jedva
 
Pozivi jedva proradili, ostalo i dalje ne radi.

Inače izgleda da im je i 063/9000 telefon van stroja.

Eto, kako iskucah poruku tako mreža puče skroz, ponovo. Cirkus.
 
Ti u stvari imas ovaj paket?
jeste. uzeo taj.
sta je ovo bilo danas? imam brojeve od pocetka. ovo se nije desilo ni za vreme bombardovanja. izgleda da su norvezani - telenor pokupili opremu i sada cesi pokusavaju da prodju sto jeftinije ugradjujuci ko zna sta.

jbt... meni sadasnji jetttel sve sa imenom, bojama, logotipom, zastitnim znacima i sl plus paketi koji su ocigledno take it or leave it (take money and run) lici na jedan cirkus koji dodje uzme pare i ode. necuvena situacija.
 
Koja drama...
Pre par meseci su u Nemackoj sve mreze pukle u istom momentu a opremu niko nije odneo... Cudno...
 
Desilo se pre par meseci da je pukao mts. Nije smak sveta. Ali ne bi smelo da se ponovi.
 
Puklo sve par sekundi nakon sto sam zavrsio poziv. Probao da posaljem sms na viberu, vidim ne radi ni net. Nadjem se sa prijateljima, drugarica takodje yettel, njoj sve radi. Odemo do poslovnice, kazu sve je stalo, evo i kod nas :) odredjenim korisnicima je prekid jer se radi neko odrzavanje sistema :) pitam sta ako potraje, hocete li nam obezbediti zamenske kartice, kaze ne mogu ni da vam ih prodam, nista mi ne radi 😀
 
^ to si u pravu, retko se dešava. Juče su sigurno imali neku jaču havariju kad bukvalno cela Srbija nije imala pozive i net.
 
Dali mi ponudu Total Data paket umesto 4,049 da placam 1,775,00
Jel to ok varijanta
 
Ma jok, ja bi trazio da mi posalju i pevaljku da mi otpeva ugovor koji treba da potpisem.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Pa ne moze manje, da ga .........
 
Nazad
Vrh Dno