Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Oni da kupe nešto što mi sa običnom pretplatom dobijemo džabe?
Sa pretplatom si je sada dobio pa je u toj listi, ali isto tako ako odeš sa Premium pretplatom recimo na Horizon Forbidden West ili Cyberpunk 2077 koje nisu bile uz PS Plus Essential, skineš ih i isprobaš pre kupovine.

Mare legendo, moze jedan lagani info.
Sve sam blizi PS5-ci, i nesto sam u tripu da napravim nov, USA nalog. I da ostanem na starom (UK), kakva je procedura za PS Plus pretplatu.
Uzimam standardno godinu dana PS Plusa na gaming sajtu, za 50e. Kako onda do Extra pretplate? Ubacujem koliko kesa otprilike preko PSN kartice na nalog?
Ako je recimo 30$ doplate, ubacim toliko, i upgrade prolazi bez problema? Nema ubacivanja kartica i ostalih gluposti?

Da, baš tako. Kupiš PS+ i dodaš dopunu u wallet za razliku koja će ti trebati za Extra.

I kupuj slobodno 5cu, ne čekaj revizije i skok cena. Evo moja Digital Edition je CFI-1116 i radi perfektno. 😉
 
Samo jedno upozorenje, ako koristite extra/premium pazite da ne aktivirate igre preko pretplate koje već imate kupljene regularno.

Nešto su zajebali i na ovaj način gazite i gubite staru licencu...
 
Samo jedno upozorenje, ako koristite extra/premium pazite da ne aktivirate igre preko pretplate koje već imate kupljene regularno.

Nešto su zajebali i na ovaj način gazite i gubite staru licencu...
Ovo je ozbiljan bag, moralo bi da moze da se resi preko supporta, svakako kada kupis igru dobijas receipt na mejl tako da imas dokaz o kupovini.
 
pa to ne bi smelo da se dešava jer kod takvih igara već ima oznaka purchased i ne bi ni trebalo da omogući dodavanje u library preko plus pretplate.
 
pa da, ali se to odnosi na igre ranije stečene kroz neki njihov sistemski kanal kao ps now ili stari ps plus, ja sam prvo razumeo da se tako može izgubiti i igra kupljena novcem, što nije slučaj.
 
Deluje da jeste samo za igre prethodno dobijene kroz ps plus, ali treba pripaziti.
 
Jel ima izgleda da GOWR, GT7 i HFW budu na snizenju sada i za novogodisnje praznike? :)
 
Za God of War Ragnarok se ne nadaj u skorije vreme uopšte (obično bude godinu dana od izlaska), dok će ta dva starija naslova biti gotovo izvesno ponovo na sniženju. Tipa posle Nove godine ili u februar-martu.
 
291582_1.jpg
 
^
Ne izbacuje mi nigde za EU tj DE/AT store, barem kada se izabere paket ne pokazuje da skida dodatno -> 12m PS+ prem 119e, ps+ extra 99e, 69e ps+ ess, to su standardne cene ili sa popustom?
Ja bas razmisljam da uzmem onaj PS+ extra. Da li se isplati ici na njega direktno ili PS+ess pa onda nadogradnja?
 
Odlicno. Taman mi je pre par dana istekla pretplata. :)
 
To su otprilike standardne što si napisao.
Popust važi samo za nove ili pretplatnike kojim je istekao plus.
Imao sam taj problem 🙂
 
Pa nemam aktivnu ps+ pretplatu vec 2 godine, otprilike kada i nemam konzolu.
U principu bih trebao da vazim za novog pretplatnika (ako je samo PS5 period) ili starog ako se racuna i ps4 period?
 
Ne znam da li važi onda za sve regione. Meni za UK izbacuje aplikacija 30% popust.
Normalno ne da mi da uzmem još jedan osnovni ali mogu na veće pakete sa popustom.
 
Ovako je bilo i prosle godine - 25% popusta za BF i onda nedelju ili dve kasnije 50% za nove ili one kojima je istekla pretplata. A ja produzio na BF....
 
Ovako je bilo i prosle godine - 25% popusta za BF i onda nedelju ili dve kasnije 50% za nove ili one kojima je istekla pretplata. A ja produzio na BF....
Znaci i dogodine da cekamo posle BF? :D
 
Jok, ako je u evrima ima ga i za EU...
Meni za AT pokazuje baner 30e manje, ulogujem se, kliknem za ps+extra ali ne skine cenu na zadnjem koraku, probao i na sajtu i iz aplikacije na telefonu...
Jedino ako moram da aktiviram PS5 konzolu i linkujem sa nalogom (sto mogu tek u cetvrtak), mozda zbog toga nece, mada nema logike jer imam nalog za ps store.
 
Moze li neko da proveri za Tursku, to je region koji me zanima :)
 
Ok ali iznad pise 50%, zasto samo 30 ?
 
30 dolara, ja se izvinjavam zbog greške. Tako je bar za US store, ali imaju napomenu samo za nove pretplatnike. Nije ta reddit objava najbolje napisana, popust nije 50% već 30$, za sve tri opcije.


Capture.PNG
 
Videh na mydealz.de da je par njih imalo chat sa podrskom i da bi trebali uskoro da rese problem da se nekima ne odbija 30e/$.
Takodje akcija traje do 31. decembra a ne do 20.
 
Znaci i dogodine da cekamo posle BF? :D
Ja cu to sigurno uraditi - pretplata mi istice krajem Novembra i necu se vise zaletati na BF ponude nego cu lepo sacekati da istekne pa cu onda uzeti na bozicnoj ponudi. Ovako mogu da ustedim ali ako se zeznem, zeznuo sam se :sneaky:
 
Ja cu to sigurno uraditi - pretplata mi istice krajem Novembra i necu se vise zaletati na BF ponude nego cu lepo sacekati da istekne pa cu onda uzeti na bozicnoj ponudi. Ovako mogu da ustedim ali ako se zeznem, zeznuo sam se :sneaky:
He who dares wins.
 
Cekajte, je l' cu moci ja kao nov korisnik (nov nalog, nova konzola) da iskoristim ovaj popust? Na koji nacin ja mogu ovo da uplatim sebi?
Ja sam planirao kasnije veceras da kupim godinu dana PS Plus-a na CDKeys recimo, da dodatno kupim 30-50$ gift i ubacim na nalog, i onda da aktiviram Extra pretplatu.
Ali ako mogu direktno, koji je nacin, verujem da moram da ubacim dolare u iznosu od 70$. Kartice nase standardno ne prolaze..
 
Nazad
Vrh Dno