Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma mozemo samo da se lazemo, nerviracemo se i u petak i nadacemo se prolazu.
 
Bogami, Urugvaj poleteo, kida.
Bore se do poslednjeg atoma snage.
Fenomenalna utakmica.
 
Vazda mi krivo bude kad ovako kretensko izvođenje penala prođe, šta je ovo jbt, labudovo jezero?
 
RTS pljuvač u mikrofon Nemanja Matić zaslužuje da završi u Hagu, vokalni genocid nad sopstvenim narodom...
 
↑za ovakve imaju ekipu, iza ćoška.
 
To je kao kada Dude Perfect okači Youtube video a ne pokaže more promašaja.
 
Au nema Radeta Bogdanovića u studiju?
Slučajnost? Mislim da ne!
Okacih ja snimak sta je izjavio i sve je u pravu i znao sam da ga nece vise zvati. To je taj RTS, nase pravo da nas komentatori maltretiraju svojim provalama. Kako se Aca danas drao kod nasih golova kao da smo igrali finale.
 
Lol.. Jel ova rezervna gostujuća garnitura analitičara u RTS studiju sa Okukom dovedena da brani i pegla nakon onog što je realno čovek objasnio posle utakmice?
Izgleda da su se onom "zahvalili" za dalje posete...

Edit
Okuka brani Piksija kako on ništa ne bi menjao a evo ga i analitičar daje statistiku koliko smo pretrčali, da opravda kako nismo pali fizički, kao inače, oko 60-og minuta...
Da li ih stvarno nije blam da ovoliko spinuju, kao da nismo gledali istu utakmicu...
 
Poslednja izmena:
Gospodin Rade je danas na RTS-u saopštio da večeras ima slobodno veče i da neće biti u studiju. Da li je pritom bio i malo ironičan, to ne znam, moguće.
Ima on višegodišnji staž kritikovanja malignih pojava u našem fudbalu/savezu pa ga i dalje povremeno zovu, tako da ne morate odmah padati u vatru, teoretisati itd.
 
Ljudi, da li ste normalni i realni? Manite se Piksija. IGRAČI SE NE TRUDE I NE ZALAŽU, IGRAJU NONŠALANTNO, BOL U ONOJ STVARI ZA REZULTAT, TURNIR I GRB KOJI NOSE. Tako je decenijama unazad. Tačka i kraj. Gvardiola nam ne bi pomogao.

Nije valjao Boškov, nije valjao Petković, nije valjao Savićević, nije valjao Đukić, nije valjao Antić, nije valjao Pižon, nije valjao Mihajlović, nije valjao Drulović, sad ne valja ni Piksi... ajde bre. Nemamo taj mentalitet za fudbal i tačka kraj. S našim nivoom zalaganja i truda City bi se borio za opstanak u PL.
 
Ma mozemo samo da se lazemo, nerviracemo se i u petak i nadacemo se prolazu.
Pa ne vidim sta je tu toliko pogrešno (ne kazem da ti mislis da je pogrešno, ali verujem da neko to i misli). Teoretsku šansu imamo. Koliko je realna? Pa nije 100%, ali nije ni 0%. Ne bih sada ulazio u detaljnu analizu koliko je to realno, ali je dovoljno da možemo da se nadamo nečemu. Svakako nećemo da svi pogasimo RTS/Arena kanale u 20h jer ćemo se nervirati i potencijalno se uzaludno nadati ako budemo gledali.
 
Ljudi, da li ste normalni i realni? Manite se Piksija. IGRAČI SE NE TRUDE I NE ZALAŽU, IGRAJU NONŠALANTNO, BOL U ONOJ STVARI ZA REZULTAT, TURNIR I GRB KOJI NOSE. Tako je decenijama unazad. Tačka i kraj. Gvardiola nam ne bi pomogao.

Nije valjao Boškov, nije valjao Petković, nije valjao Savićević, nije valjao Đukić, nije valjao Antić, nije valjao Pižon, nije valjao Mihajlović, nije valjao Drulović, sad ne valja ni Piksi... ajde bre. Nemamo taj mentalitet za fudbal i tačka kraj. S našim nivoom zalaganja i truda City bi se borio za opstanak u PL.
Koliko ovo sto pises nema veze sa zivotom, necu ni da ti se trudim da odgovorim.

Problem naseg fudbala kako klupskog tako i reprezentativnog pored politike naravno je samo i iskljucivo nepostojeca struka.

Ako nekome nije jasno neka premota na RTS veceras i vidi pod Okuka.

Lik bez angazmana kako se uvlaci i pravda neobjasnjivo dok svi cute i osim Bigdanovica nema coveka na medijskoj sceni da kaze pravu stvar. Sve poltroni i neznalice. Ovo danas je najveci skandal koji sam ja gledao, nema opravdanja za Piksija, ovakvo vodjenje utakmice je diletantsko. I da dodam da sam prvi koji se kunuo u njega posle rezultata u kvalifikacijama.
 
Kad ceo tim bude igrao uniformno onda možemo da kažemo "e taktika je loše postavljena". Ako si video, lepo večeras dečko na RTS prikaza postavke u oba napada kod primljenih golova, jedan deo tima igra tesnu markaciju drugi beže u dubinu, dve suštinski različite taktike. Jel im Piksi rekao da jedni rade jedno, drugi drugo ili možda igrači rade šta žele tripujući da su mnogo pametni i jaki?

Da ne produbljujemo priču, vi krivite selektora (pretežno ili isključivo), za mene su igrači dominantno krivi i odgovorni, i to je to.
 
Ja kada citam sta ti pises oprosti ali imam osecaj da se nikada profesionalno sportom nisi bavio.
Sve sto si napisao apsolutno je odgovornost selektora.

Moze ekipa da pogresi jednom ali ako u 3 minuta primi 2 gola na identican nacin i to u situaciji kada imas rezultat 3-1, nemoj me terati da ti dalje crtam molim te.
 
Ajme ljudi, šta vam je. Sve ovo je dobro smišljena taktika, da zbuni narednog rivala.
Finta levo, finta desno. Glave gore. Od Švice počinjemo da razvaljujemo na turniru.
 
Ovo sa različitim taktikama je i meni upalo u oko, ali to je sindrom nemanja tima, a za to je odgovoran mister (kako ga oni zovu).
Piksi je broj 1, zato i treba da bude broj 1 kad se kritikuje, ali da igrači nisu pokazali voljni momenat, nisu. Neka se ugledaju malo na neke "autsajdere" koji su samo i isključivo zahvaljujući tom voljnom momentu uspeli da pobede apsolutne favorite, pa će biti bolje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno