Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Црни Адам - 5/10

Ово је брате смешно. Пола фазона из X-men филмова, пола из Марвела. Глума никаква, питам се да нисам претерао са оценом 5 :unsure:
Могло је можда и мање.
 
Black Adam - 1/10
Као и сваки Марвелов и ДЦ филм... Смеће тешко, тотално уништење света филма и хиперпродукција смећа. Ово је брука и срамота. Не постоји шанса да овакве филмове гледам у биоскопу.
 
Black Adam - 1/10
Као и сваки Марвелов и ДЦ филм... Смеће тешко, тотално уништење света филма и хиперпродукција смећа. Ово је брука и срамота. Не постоји шанса да овакве филмове гледам у биоскопу.
A sto si gledao uopšte, kada ti je svaki Marvelov i DC film smeće? Valjda si znao sta gledas?🤔
 
A sto si gledao uopšte, kada ti je svaki Marvelov i DC film smeće? Valjda si znao sta gledas?🤔
Схватам поенту, филмофил сам и гледам готово све. Тако да гледао сам све филмове и Марвелове и ДЦ... Мазохизам.
 
Bitter moon (1992)
Одличан. Први филм Поланског који сам гледао (можда сам и неки други гледао а да не знам да је његов). Хју Грант онако, њааах... Али зато Питер Кајоти ##бе кеву као и глумица која му игра жену, покидали. Има голотиње, што је свакако плус, али зато има и дегутантних дијалога, што је такође плус 😁. Напет и држи пажњу.
Све у свему, препорука.

П. С. Неко га је горе препоручио, хвала!
 
Dva originalna, melanholicna filma istog reditelja koji se desavaju u Hong Kongu, cuvenog Wong Kar - Waia.

Chungking Express,
film koji pokazuje kako je to sanjati na javi. Sjajno obradjena tema koincidencije, kako se neciji neznani put moze jednog dana ukrstiti sa nasim i postati nam bitan.

Atmosfera, gluma, melanholicni svet, sve je na visokom nivou. Ali kamera ostavlja najveci utisak.

10/10, vrlo upecatljiv film.




In the mood for love,
Kar-Wai je ovo uradio za svoju dusu i stvorio apsolutno remek delo azijske kinematografije. Sve je savrseno bez mane.
10/10

 
Šaltajući večeras kanale bez ikakvog cilja naletim na Cinemaxu na L. A. Confidential I prisetim se kako dobre filmove su nekad pravili za razliku od ovog što se sada uglavnom zove filmom...

L.A. Confidential
 
Black Adam skroz mi je ok za superherojski film, klisea tona i sve mane koje prate zanr ali nisam ni ocekivao vise. Kandak kao grad i kaciga od usuda su mi bas zanimljive. Rock besmislen za ovu ulogu, glume 0,0

Nisam znao da je Cavil ponovo Superman
 
Black Adam skroz mi je ok za superherojski film, klisea tona i sve mane koje prate zanr ali nisam ni ocekivao vise. Kandak kao grad i kaciga od usuda su mi bas zanimljive. Rock besmislen za ovu ulogu, glume 0,0

Nisam znao da je Cavil ponovo Superman
Eee gledo sinoc, i non stop akcija... znaci za neveru.. jedino sto mi se cini kao da je pozuren film, tj. CGI ne prati fabulu, nekad se cini "nedoradjen"...
Nesto kao ja sada, 3 piva je malo...

S obzirom na stanje svesti planete, sveta, ljudi, majmuna, i sebe samog..
Black Adam 7/10! (2022 ocena)

Uvodna CGI scena je nesto kao .. cek da se setim najjadnije... ah da, raised by volwes S02.
Rock rodZen za ulogu prolaska kroz...
zidove
 
Poslednja izmena:
Bitter moon (1992)
Одличан. Први филм Поланског који сам гледао (можда сам и неки други гледао а да не знам да је његов). Хју Грант онако, њааах... Али зато Питер Кајоти ##бе кеву као и глумица која му игра жену, покидали. Има голотиње, што је свакако плус, али зато има и дегутантних дијалога, што је такође плус 😁. Напет и држи пажњу.
Све у свему, препорука.

П. С. Неко га је горе препоручио, хвала!

U srednjoj školi smo imali pismeni zadatak da prepričamo neki film. Odradio sam Bitter moon i profa se oduševila jer ga je ona prevodila na hrvatski. Filmčina.

Roman Polanski ima odlične filmove:



Još jedan sa Emmanuelle Seigner:

 

Сјајан француски филм, увек популарна затворска тема, одлична глума... поготово бих издвојио Нилса Ареструпа у улози корзиканског дон-а.

10/10
 
Black Adam prolazna ocena .Ne manjka akcije i ceo film je u nekom ubrzanom hodu .Ipak meni bolje ovo leži neko one budjave fore u zadnjem Thoru koji sam ugasio posle 30 minuta .Radije bih gledao nekoga drugog sem Rocka u ulozi Black Adama .
 
Preminuo je Davor Janjić, ko nije gledao preporuka za pankerski klasik Outsider.
 
Солидна рола Роберта Патрика, споредни глумци изабрани одлично и скроз су засенили главног глумца што у филмовима које сам гледао у последње време је права реткост. Оно што мањка филму је хорор сцена па је више пристојан трилер.
Не знам где налазе ове бабе за хороре, али су језиве за све паре.
6,8/10 због одличних споредних глумаца који са Робертом Патриком чине одлично изабрану екипу, али је филм могао много више по мом мишљењу.
 
Probao da ga gledam nedavno, ugasio nakon 17-18 min.. ne secam se zasto, ali nesto mi je bas zasmetalo.
mozda bas te babe koje si spomenuo.. "koje su jezive za sve pare" :LOL:
 
Не волим, у том смислу који сте ви циљали😂
 

Neko ga je skoro pomenuo na temi pa me podsetio da sam davnih dana ja počeo da ga gledam i batalio.

Sad sam ga odgledao celog i mogu da kažem da je soldino ostvarenje u pitanju.

Video sam da je rađen po knjigama kojih ima 20tak a film je rađen po prve dve, šteta što i ostale nisu ekranizovane.

7/10
 
Dobro je pa sam prvo gledao Triangle of Sadness jer da sam mu prvo gledao The Square ne bih ni gledao trougao. The Square klasicno prepotentno sranjce, ima tu jako svetlih tacaka ali generalno meh. Mogucnost da se dese neke stvari iz filma su 1 u milijardu, glavni lik je bukvalno debil sa svojim idiotskim odlukama.
 
I od mene preporuka za ovaj film.
 
Само сам прочитао радњу и умирем од смеха већ 😁
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno