Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Hvala. Pomenuo je kolega RakijaMan, pa sam pomislio da može i tako.
 
Ja kad sam uplatio esenciju nisam imao opciju da konvertujem u visi rang a da bude manji vremenski period vec samo doplata. A bas sam trazio zato sto me interesovalo da li moze. Prvo ide sa esencije doplata na extra pa potom sa extra na premium ko zeli da ide na premium.
 
Ja kad sam uplatio esenciju nisam imao opciju da konvertujem u visi rang a da bude manji vremenski period vec samo doplata. A bas sam trazio zato sto me interesovalo da li moze. Prvo ide sa esencije doplata na extra pa potom sa extra na premium ko zeli da ide na premium.
Jel si siguran da mora prvo na extra?
Vidim da na konzoli nudi opcije doplate na bilo koji od viših pretplata odjednom.

Nisam probao, ali vidim da stoji opcija.
 
Meni je Sony na sajtu dao obe opcije kada sam nadograđivao postojeći PS Plus (Extra i Premium). Kada mi istekne pretplata u novembru, videću šta će da ponudi.
 
Meni je Sony na sajtu dao obe opcije kada sam nadograđivao postojeći PS Plus (Extra i Premium). Kada mi istekne pretplata u novembru, videću šta će da ponudi.
Ne kontaš...
Nije reč o tome da Sony ne nudi Essential za 59,99, Extra za 99.99 i Premium za 119,99USD godišnje, fora je kako uzeti Extra ili Premium što jeftinije.
Za sada jedini od načina koji sigurno funkcioniše je da se mimo zvanične Sony ponude kupi Essential (za manje para nego kod Sony - ja ga pre par dana produžio za 39,99USD umesto da sam Sony platio 59,99USD) i da se potom nadogradi na viši paket (koliko znam nadogradnja može samo zvanično preko Sony...

Obrni-okreni uštedi se 20 ili nešto više USD za Extra i Premium kad ga tako kupuješ nego da direktno kupuješ od Sony odmah...
 
Vlayza pisali su ljudi na stranim forumima. Ako vec imas extra i kupis stari ps plus od godinu dobijas onda 9 meseci extra, a ako imas premium i kupis godinu onda dobijas 6 meseci premiuma. Jedino ako su nesto menjali a ne verujem
 
Ponovo na CDKeys PS+ za USA region 39,99$ godinu dana pretplate
 
Imam ekstra do aprila, šta bi se desilo kad bih sad uzeo essential? Po isteku ekstra bih prešao na essential do aprila 2024. sa mogućnošću da doplatim ponovo? Ili ne može tako, pa da čekam istek sadašnje pretplate?
 
Essential bi ti verovatno dodao essential. Ovaj kod sa cdkeysa bi ti dodao 9 meseci ekstra. Najbolje ti je da sacekas da istekne, uvek ima da se nadje za ove pare.
I ja cu sacekati jer imam premium do januara al najvise zbog toga da vidim sta ce ponuditi ovih meseci, jer mi se bas i ne svidjaju ponude, jos se cak dosta igara preklapa u essential i extra.
Mada opet 80 dolara za godinu extra i nije skupo, skuplje placam kablovsku koju i ne koristim
 
Kolega @RakijaMan jedino ti pominješ te konverzije višinpaket u manji broj meseci... Osim od tebe od nokog drugog to nisam čuo. Da li si to lično proverio ili?
 
https://dundle.com/magazine/en/how-ps-plus-cards-convert-to-the-new-playstation-subscriptions/

Inace sad sam video, moze da se promeni unapred paket. Dakle mozes u opcijama da promenis sa extra na essential iako kupis ovaj kod sa cdkeysa produzice ti essential na godinu dana kad ti istekne trenutni extra
1. ne moze da se stackuye, pise kad kuoujes kod da mora aktuelna pretplata da istekne

2. konverzija u 9 meseci ne postoji, ne postoji opcija

radio dopunu pre 7 dana i sve sto pominjes nema

ako imas neki izvor okaci ili screenshotuj gde su te opcije
 
Pa i rekao sam kad istekne. Evo sa playstation.comPogledajte prilog 357322
Kada istekne postajes non subscriber verovatno i onda moze samo esencija. Ja sam gledao i nisam mogao vaucer koji sam reedimovao da konvertujem u 9 meseci, vec samo doplata 40usd za extra sto sam i uradio. Ajde neko ko sledeci bude uplacivao nek pogleda da li mi je promakla opcija. Doduse ja sam na soniju sve radio, mozda preko browsera moze to u 9 meseci.
 
Je l' neko mozda dobio "already used" kod na cdkeys-u?

90 posto kodova sam uzimao na g2a, na cdkeys samo nekoliko do sad.
Uzeh ps+ pre par dana, kod ne radi, zavlace me na support-u od samog starta, kao da sa robotima pisem. Kod g2a sam probleme ovog tipa resavao u roku od 24h max, ne znam kako je kod ovih pa rekoh da pitam da li je neko vec imao slicno iskustvo?!

A jos razmisljao da li da platim pp pa da budem miran ali ipak na kraju ukucah broj kartice.

Hvala.
 
Meni se to desilo jednom i zamenili su za novi kod koji je radio, doduše ne sećam se tačno koliko sam morao da se preganjam sa supportom...
 
Ima li negde dopuna za US nalog da je na akciji? 60$ mi treba za FIFA 23.
 
Je l' neko mozda dobio "already used" kod na cdkeys-u?

90 posto kodova sam uzimao na g2a, na cdkeys samo nekoliko do sad.
Uzeh ps+ pre par dana, kod ne radi, zavlace me na support-u od samog starta, kao da sa robotima pisem. Kod g2a sam probleme ovog tipa resavao u roku od 24h max, ne znam kako je kod ovih pa rekoh da pitam da li je neko vec imao slicno iskustvo?!

A jos razmisljao da li da platim pp pa da budem miran ali ipak na kraju ukucah broj kartice.

Hvala.
Ja idem na allkeyshop pa tamo na najbolje ranigrane prodavce, dosad nikada problem.
 
Je l' neko mozda dobio "already used" kod na cdkeys-u?

90 posto kodova sam uzimao na g2a, na cdkeys samo nekoliko do sad.
Uzeh ps+ pre par dana, kod ne radi, zavlace me na support-u od samog starta, kao da sa robotima pisem. Kod g2a sam probleme ovog tipa resavao u roku od 24h max, ne znam kako je kod ovih pa rekoh da pitam da li je neko vec imao slicno iskustvo?!

A jos razmisljao da li da platim pp pa da budem miran ali ipak na kraju ukucah broj kartice.

Hvala.
Baš nemaš sreće ja na cdkeys 5-6 godina možda i više kupujem tamo nikada nisam imao probleme.
 
Ja sam najmanje kupovao kod njih, ali znam da im reputacija nije toliko losa, odn.nisu nista bolji/losiji od g2a, offgamers-a npr. ali evo vec drugi dan se ne oglasavaju u vezi sa problemom.
 
Isključivo CDKeys i OffGamers ... do sada bez problema, već godinama. Mada, u poslednje vreme više ovi drugi ...
 
Prvog oktobra prestali da prave stare ps plus kodove. Ko moze nek kupi koju godinu starih jos dok su jeftini. Posle ko zna kolika ce biti cena novih, ako uopste i budu mogli van psn-a da se kupuju
 
Upravo uzeo dopunu od 100$ na Kinguin. Izašla me 88,54€.

Ponude ima na ovom linku, a koristi se kod OCTOBER14 i plaćao sam preko PayPal-a.

Gledao sam sve ponude na https://www.allkeyshop.com/blog/en-...compare-prices/?regions=psnus&editions=usd100
Iako je bilo na sajtu povoljnijih, kada se ode na dotične sajtove ispadalo je sve skuplje, jer ili ne važe kodovi za popuste ili su dodatne takse prevelike.
- Npr, na Gamivo sajtu kod AKSOCTOBER ne važi. Inače, na istom sajtu još uvek važi kod 3AKS3 koji daje 3% popusta, ali i om magično nestane čim se izabere bilo koji način plaćanja, plus dodaju još 2$ koja nigde nisu izlistana (isključio sam ručno pretplatu za onaj njihov klub tako da to nije za njega).

Kod je stigao instant i uspešno redeemovan.

P.S. Dopune za Nemačku su mnogo jeftinije, ali kad već imam PS+ na USA...
Za 90,7€ se dobija 120€, dok sam za USA za 88,54€ dobio 100$ (100 dolara, ne evra kao kod Nemačke).
 
Da li moze da se stackuju dopune? Trenutna pretplata mi istice u decembru. Da li bi mogao sada da dopunim?
 
Je l' neko mozda dobio "already used" kod na cdkeys-u?

90 posto kodova sam uzimao na g2a, na cdkeys samo nekoliko do sad.
Uzeh ps+ pre par dana, kod ne radi, zavlace me na support-u od samog starta, kao da sa robotima pisem. Kod g2a sam probleme ovog tipa resavao u roku od 24h max, ne znam kako je kod ovih pa rekoh da pitam da li je neko vec imao slicno iskustvo?!

A jos razmisljao da li da platim pp pa da budem miran ali ipak na kraju ukucah broj kartice.

Hvala.
G2A i cdkeys su provereni nikad nisam imao problema, osim neki dan kad mi na cdkeys nije ponudio opciju plaćana PayPalom, pa sam odustao od kupovine kod njih i samo se prebacio na G2A gde je sve prošlo kako treba.

Uvek plaćam PayPalom na takvim sajtovima jer na taj način imaš 100% zaštitu šta god da se desi.
Da li moze da se stackuju dopune? Trenutna pretplata mi istice u decembru. Da li bi mogao sada da dopunim?
Pisali su da neće moći. Ja sam čekao istek pretplate da produžim.

EDIT: @RakijaMan
Ne znam čime je Sony zasluzio da ih kreditiram. Osnovna PS plus ponuda je krš teški iz meseca u mesec. Sve se nadam ponestaće im indi đubreta pa će morati da daju i neku igru koja stvarno vredi vremena.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno