Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Digital a verzija konzole ga je koštala 550€, što je koliko preko standardne cene? Na tu sumu dodati cenu SSD-a, pa onda videti jel povoljno ;)
 
Nisam znao za ovo, jel ne planira više da se bavi prodajom uopšte, ili je privremena pauza?
Nemam pojma, video sam samo da ga nema na KP-u i da na VIberu nije bio dostupan veoma dugo. Razmisljao sam da ga pitam sta se desilo, ali vremenom zaboravio i sad nema poente.
 
Uzimao sam sa black Friday logi tastaturu... Nisam primetio da su skinuli više para od toga što je navedeno kao cena... :/
Htedoh reci, u Madjarskoj je porez 27 posto a u Swiss ~7%
Ogromna razlika u procentu poreza dovodi do velike razlike u krajnjoj ceni u korist svajcarske...
 
PS5 poskupio za 20e kod dilera. Kod Ištvana he sad 570 digital i 620 cd. Treba bojkotovati.
 
Ja sam malo prelistao unazad par stranica, mislim da nema neke svrhe da idem daleko u nazad, tim informacijama je prakticno istekao rok, anyway, stvarno nisam u toku, danas, juce mi pade napamet da bih mogao da uzmem PS5, zezaju me controller-i na PS4, pa mi se ne investira nesto preterano, mozda mi je bolje da pojurim neki PS5 odmah, pa me interesuje, ako je neko u toku naravno, kakva je situacija kod nas, ima li konzoli u radnjama, video sam u ovom velikom lancu da ima, ali je cena nerealna, tako da, sta se sada desava sa onim preorder-ima i ima li uopste tako nesto kod nas i dalje, ili imaju li konzole u nekim manjim radnjama, neka prihvatljiva cena za mene je oko 500 jura za digital, sad, nije bitno tamo 'vamo 50-ak eura i to.


TLDR: gde mogu da kupim PS5 Digital u Srbiji i koje su cene u pitanju, otprilike naravno
 
ps5 digital samo na KP, i mislim da je ta neka cena, 550-570e - pogledaj postove iznad...
Te liste za rezervacije/preorder mislim da vise ne vaze jer imas u slobodnoj prodaji konzole po znas kojim cenama...
 
ja bi to otvorio i proverio koji je SSD ubacen :)
nesto mi je tu cudno
Све је како треба. ССД сам убацио ја, није био унутра. Конзола га препознала ок. 😊
 

Prilozi

  • IMG_20220803_152756.jpg
    IMG_20220803_152756.jpg
    147.3 KB · Pregleda: 95
  • IMG_20220803_153644.jpg
    IMG_20220803_153644.jpg
    290.2 KB · Pregleda: 87
Znaci 600e za PS5 + taj SSD od 1TB, bas lep komplet.
Super kupovina, neka te dobro sluzi !
 
Znaci 600e za PS5 + taj SSD od 1TB, bas lep komplet.
Super kupovina, neka te dobro sluzi !
Хвала. Препорука. Ма ово треба човек пробати. Разлика између четворке и петице се не може објаснити. Ипак је петица следећа генерација, илити NexGen. Још кад имаш добар 4К тв, онда је то фул прича.
Једино што бих додао, ако неко баш не жури, нек чека годину две, изаћи ће ПС5 про који ће бити макар два ипо пута јачи бржи од обичне петице.
 
A kada bi mogli da očekujemo da će biti moguće kupiti samo konzolu, ne ceo onaj bandl? :)
 
Ja mislim da se to neće desiti barem još godinu ipo ili dve. Plus imate link što sam kačila da će da spny digne cene konzola. Od Pro nema ništa skorije niti od slima.
 
Mislim da nase radnje nece nikad da prodaju samo konzole, mozda ce biti dostupna samo kada PS5 Pro izadje.
Do tad ne nadajte se i ako vam se igra, kupite na KP, ima dosta pouzdanih prodavaca ili jurite polovne sa domacom garancijom.
 
video sam kod nas horizon bundle + 2 igre 85k...
 
horizon bundle verovatno kosta 75k (toliko je bio ratchet bundle)... sto znaci 2 igre daju za 10k (mada te igre toliko i vrede verovatno, mrzi me da proveravam)
 
Čista konzola 65
Konzola Horizon maks 68 može biti
Konzola sa Hotizon i dve igre ne sme biti preko 75

Počeli su da spuštaju cene neka. Dok ne stave čiste konzole ne treba kupovati pored madjara. Bolje da daju kontroler, punjač i konzolu za tih 78+80k
 
Ove igre su na KP nove 30e, a oni ti ih prodaju za 60e jednu.
Realna cena bundle-a sa sve tri igre je max 75K dinara.
Cene igara na oglasima su takve jer ih ljudi prodaju iz bandlova. Da ih nema u istim, ni cene ne bi bile takve. Sistem povezanih sudova.

A bandlova će biti sve dok proizvodnja ne podmiri potrebe tržišta.
 
Ove igre su na KP nove 30e, a oni ti ih prodaju za 60e jednu.
Realna cena bundle-a sa sve tri igre je max 75K dinara.
pa dobro, ne mozes da poredis igre koje nadjes tako i one iz prodavnice (mislim mozes, i ja to radim, ali nisam na to mislio)... ja sam gledao koliko su u prodavnici i koliko je sve to skupa... svakako uvek mozes jeftinije da prodjes...
poenta je bila da cene lagano padaju... nece ljudi da kupuju po ludim cenama pa su poceli da stavljaju jeftinije igre... uskoro ce da skontaju da opet treba da ubace dzojstik
:)
 
Na KP je PS5 Standard sa CD čitačem +Horizon Forbidden West 630e + Gran Turismo je 30e + Uncharted: Legacy Of Thieves Collection 30e. Znaci izadje oko 81000 din. Po meni je bolje kupiti sa 2 god domace garancije za 4000 din razlike u ceni. E sada ko nikada ne bi igrao ove igre bolje da ide na klot verziju na KP za 600e.
 
Dižu se polako cene konzole, verovatno čim su ispratili ovu najavu za poskupljenje od 50e, iako ih imaju u rezervi :rolleyes:
Eto pomenuti CD Ps5 sa Horizonom je sad 650e. Dakle, 20e razlika, al kapiram da će to ići još na gore, kako budu morali da nabavljaju nove konzole.
 
Jedva docekali na KP da podignu cene. Taman posla da odma ne podignu iako ima zalihe koje su nakupovali po manjim cenama
Fuj!!!
 
A1 uveo u ponudu PS5
 
Ako je neko svakako planirao da uzme njihov internet ovo jeste dosta dobra ponuda, u suprotnom ne baš...
 
Upravo to, zasto samo uz net ne kapiram. Stave da mozes uz bilo koji paket i vezu te na dve godine.
 
Nazad
Vrh Dno