Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da na to sam mislio ali sam u brzini kucao
Najbolje je pitati na FB za cenu za željeni telefon da ne bude zabune
 
Upravo mi je stigla poruka od Yettela:
Preuzmi i iskoristi sto vise kupona tokom ove nedelje, jer vec sledece mozes da osvojis telefon.
Da li neko zna o čemu se radi? O kakvim kuponima je reč?
 
Stigla mi poruka, šta mi je činiti?
Hoću opet popust 50% bez telefona na tarifu koju ja želim, da li je moguće?
Mogu na Twitter da ih kontaktiram?

Screenshot_20220707-154832.png
 
I meni je isto stiglo, krajem avgusta mi ističe ugovor i 50% pousta. Moram ih cimati da mi produže popust i dalje....
 
Poslednja izmena:
svakidan.yettel.rs - Od kad im je ovo?
 
Ако сам добро разумео, уз стари уређај за рециклирање, могуће је остварити и 10000 попуста на куповину сата?
 
Ranije je moglo, uz cenu sata veću od 15k.
 
Bas htedoh da pitam da li je neko davao stari telefon ili tablet za tih do 10000 dinara popusta za reciklazu i koliko realno daju? Jer kada se kaze "do" moze da bude i 1000 dinara. Imam stari tablet koji mi skuplja prasinu pa rekoh da ga iskoristim. Nikada nisam uzimao telefon preko ugovora vec preko KP-a.
 
A zbog čega ne pročitate prethodne postove?
 
U vezi popusta ide ovako,svaki telefon koji je skuplji od 15000,kad odbijes od ukupne cene telefona 10000 din..
Na primer,ako je ukupna cena telefona 50.000-10.000=40.000din,dobija se pravo popusta na kontu reciklaze celih 10.000din.Bitno da je krajnja dobijena cifra veca od 15.000,u nasem slucaju je 40.000...
Dalje,
10.000 din popusta delis sa 24 mesecne rate,to je 416din i na to dodas jos eracun 50din..Dobijamo cifru od 466din.I to je nas popust koji dobijamo na kontu reciklaze i eracuna koji oduzimamo od mesecne rate koju trenutno gledamo na Yettel sajtu,kad razgledamo telefone..
 
@Pavell
Ajde ponovo pročitaj uslove, ovaj put budi koncentrisan.
Ovako samo unosiš zabunu i pogrešne informacije.
Ne znam sta nije jasno?
Zasto ti ne objasnis temeljno na primerima?
Prenosim info od podrske sa TW,jedino ako radis u marketingu Yettela pa si uocio gresku.Mada i u tom slucaju ne ponasas se ovako vec obrazlozis na primerima popust,jer su ljudi zbunjeni pa im pomognes da znaju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220708-163649121_1.jpg
    Screenshot_20220708-163649121_1.jpg
    103.3 KB · Pregleda: 50
@Pavell
Objasnio juče, mrzi vas da čitate komentare.
15000 din minimum se odnosi na dodatnu opremu ne za telefon. Itd, itd..
 
Sta imam da citam tvoje postove i objasnjenje,ovo sam dobio direktno od Yettelove podrske,ili mozda bolje znas ti od njih..Cudnih ljudi ima..
 
Ti ocigledno ne mozes da povezes krastavac,to je tvoj neki drugi problem..
Lepo sam objasnio kako se doslo do 416din, kao i uslova za svih 10000 popusta,u predhodnim mojim porukama sa njima tako mi je receno,ja preneo ovde...Sta tebi nije jasno od toga momce,sta ti je nejasno na osnovu ovog sto sam okacio njihovu poruku i mog izlaganja,kao pogresnog..Slobodno pitaj. 😃
 
Poštovani Pavell,
probaću da ti objasnim.
U vezi popusta ide ovako,svaki telefon koji je skuplji od 15000,

Ovo nije tačno, 15000 dinara minimuma se odnosti sa dodatnu opremu (satove, narukvice ...).
Za telefone to ne važi, važi nešto drugo.
Skokni do sajta i pročitaj uslove.

Nadam se da ti je sad jasnije.
 
Potpisivanjem Ugovora o predaji uređaja radi reciklaže:
"dobijaš kod za popust u iznosu do 10.000 RSD"
Kod omogućava umanjenje iznosa prilikom kupovine telefona bilo koje prodajne cene (na rate) ili dodatne opreme čija je prodajna cena veća od 15.000 RSD (na rate ili kroz prvi mesečni račun).
"Minimalna cena koju plaćas sa upotrebom koda za popust je 2.300 dinara. Ukoliko je vrednost koda za popust veća od cene uređaja, cena uređaja će se najviše umanjiti na iznos od 2.300 dinara."
Dakle, imamo neke dve grupe situacija:
  • uređaj košta više od 12.300 RSD: recimo, neka košta 50.000 RSD, pa će cena uređaja sa primenjenim popustom biti 50.000 - 10.000 = 40.000 RSD i to je vrednost koja će se isplaćivati na rate za uzeti uređaj,
  • uređaj košta manje od 12.300 RSD: recimo, neka košta 9.500 RSD, pa će cena uređaja sa primenjenim popustom biti 2.300 RSD (jer je maksimalni popust 10.000 RSD, ali se ne sme cena uređaja primenom popusta smanjiti ispod 2.300 RSD, što bi ovde mogao biti slučaj) i to je vrednost koja će se isplaćivati na rate za uzeti uređaj.
Naravno, u oba slučaja je razlika početne cene (prva 50.000 RSD, druga 9.500 RSD) i cene sa popustom (prva 40.000 RSD, druga 2.300 RSD) - ukupan ostvareni popust (prvi 10.000 RSD, drugi 7200 RSD) koji možeš deliti sa 24 meseca, pa je u prvom slučaju na mesečnom nivou umanjenje 416.6 RSD, a u drugom 300 RSD.

Izvor
 
Poštovani Pavell,
probaću da ti objasnim.


Ovo nije tačno, 15000 dinara minimuma se odnosti sa dodatnu opremu (satove, narukvice ...).
Za telefone to ne važi, važi nešto drugo.
Skokni do sajta i pročitaj uslove.

Nadam se da ti je sad jasnije.
Momce,opet te pitam da li si ti bolje informisan od ljudstva podrske koje je verovatno ocajno jer svako prica drugacije.Da li si ti mozda lestvica vise od njih pa su tvoje informacije validnije naspram njihovih?
Da li su pogresili kad su me informislali i objasnili obrazac racunanja popusta.Napisi im anonimno email sa protestnom notom,kao X gradjanin. 😄
 
Pošto ima puno pogrešnih informacija (da li ih namerno serviraju ili su samo "nadareni") koje dovode do zabune, evo uslova za reciklažu:

Kupovina novog uređaja sa kodom za popust
  • Kupovina novog uređaja uz korišćenje popusta može se realizovati odmah nakon predaje starog, ili naknadno po definisanim pravilima zavisno od toga da li kupuješ mobilni telefon ili dodatnu opremu.
  • Kod za reciklažu se može iskoristiti za kupovinu telefona (na rate) ili dodatne opreme čija je prodajna cena veća od 15.000 RSD sa PDV-om (na rate ili kroz prvi mesečni račun).
  • Ukoliko je cena uređaja niža od vrednosti koda za popust, razlika ne može biti zamenjena za novac, niti se kod može ponovo koristiti za kupovinu nekog drugog uređaja.
  • Ukoliko je cena uređaja viša od vrednosti koda za popusta razliku treba nadoknaditi drugim sredstvima plaćanja.
  • Prema važećoj Yettel ponudi, minimalna cena koju plaćas sa upotrebom koda za popust je 2.300 dinara. Ukoliko je vrednost koda za popust veća od cene uređaja, cena uređaja će se najviše umanjiti na iznos od 2.300 dinara.
  • Korišćenje popusta za kupovinu jednog artikla dodatne opreme moguće je uz sve artikle čija je prodajna cena veća od 15.000 dinara sa PDV-om.
  • U slučaju reciklaže više uređaja i dobijanja više kodova za reciklažu, nije moguće sabirati kodove tj. na cenu jednog novog uređaja moguće je primeniti samo jedan kod za popust.
  • Jednom iskorišćeni kod za popust ostaje u Yettel poslovnici i poništava se.
  • Yettel nije odgovoran ukoliko kod za popust bude izgubljen, uništen, ukraden ili iskorišćen bez dozvole, i ima pravo da odbije upotrebu popusta ukoliko je kod već iskorišćen i postoji sumnja da je na bilo koji način zloupotrebljen.
  • Ostvareni popust važi na donosioca koda za popust na reciklažu i može se iskoristiti u roku od 30 dana.
  • Na jednom postpejd ugovoru moguće je iskoristiti maksimalno jedan kod za popust za kupovinu mobilnog uređaja ili jednog artikla dodatne opreme.
Ponuda važi za fizička lica.
 
@Pavell
Objasnio juče, mrzi vas da čitate komentare.
15000 din minimum se odnosi na dodatnu opremu ne za telefon. Itd, itd..
Sam sebi uskaces u usta..Ovde kazes da se 15000 odnosi SAMO na dodatnu opremu i mene poklapas i ispravljas da se ne odnosi na telefone..Sad si prekopirao uslove sa njihovog sajta i gle cuda,pise da se odnosi na telefone na rate ili dodatnu opremu..Kazes oprosti Pavell,zbunio sam se,nisam bio skocentrisan..😉😃
 

Prilozi

  • Screenshot_20220708-181108336 (1).jpg
    Screenshot_20220708-181108336 (1).jpg
    188.2 KB · Pregleda: 29
Nazad
Vrh Dno