Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Na koju je foru trece skuplje od drugog, kad su skuplje i bolje igre u drugom?
 
Jer im je cena za Uncharted: Legacy of Thieves 6k dinara, dok je za Sackboy 8,5k dinara.
 
Hvala za dojavu da su stigle konzole u GC, danas su dva drugara kupili zbog toga :)
 
Какве су шансе купити дигитал, било где? У радњама нема, то знам а огласи? Неки поуздан продавац? Није ми фрка купити од скалпера, не мислим остарити чекајући конзолу, само ми треба неки савет где, од кога и то.. Хвала.

ПС. Имам резервацију за дигитал на гц од септембра, дакле 8 месеци. И ништа. Ко ми помогне да купим, уступићу му резервацију.
 
Mislim da se stanje malo stabilizovalo kod nas. Vidim sve radnje imaju na stanju bundle sa horizon, gt 7 i spiderman za 90k, a Istvan spustio cene i ima na stanju digital cak
Valjda su svi koji su hteli a nisu zalili pare kupili do sad, samo da nastavi da pada
 
Tesko da ce Digital pasti, pogledajte cene u Madjarskoj, Digital verzija nerealno skupa na EMAG.
 
Mislim da se stanje malo stabilizovalo kod nas. Vidim sve radnje imaju na stanju bundle sa horizon, gt 7 i spiderman za 90k, a Istvan spustio cene i ima na stanju digital cak
Valjda su svi koji su hteli a nisu zalili pare kupili do sad, samo da nastavi da pada

Ištvana sam ja merkao neko vreme, baš primetih da je sa trenutne cene dizao skoro na 700 (disc verzija) pa sad spustio, koje su šanse zapravo da drži cenu neko vreme?
Za kupovinu sam zacrtao al kriza udari, čekam neku uplatu, ebeni klijent naravno da ništa ne radi na vreme a iskreno to kad bi leglo bio bih sigurniji :D
Pogotovo jer uz konzolu treba i uzeti neke naslove, što je barem 30e po igri, ako i nađem jeftinije, što vidim da može na kp, ciljano.
 
Uzmes PS plus i dok odigras sve iz pripadajuce PS Plus kolekcije prodje godinu dana :)
 
Ne posedujem PS4 ali sam kod rođaka odigrao većinu tih ekskluziva sa stare generacije, dakle suštinski, uzimao bih zbog naslova kao što su Demon Souls, Horizon FW, Returnal, i nadolazeće ekskluzive tipa GoW Ragnarok.
 
Ištvana sam ja merkao neko vreme, baš primetih da je sa trenutne cene dizao skoro na 700 (disc verzija) pa sad spustio, koje su šanse zapravo da drži cenu neko vreme?
Za kupovinu sam zacrtao al kriza udari, čekam neku uplatu, ebeni klijent naravno da ništa ne radi na vreme a iskreno to kad bi leglo bio bih sigurniji :D
Pogotovo jer uz konzolu treba i uzeti neke naslove, što je barem 30e po igri, ako i nađem jeftinije, što vidim da može na kp, ciljano.
To niko ne zna. Traznja je sad pala, mozda opet uzleti, mozda opadne jos
 
Da da, kapiram da sam siguran barem do septembra, mada možda opet i ne bude dizanja cena ako je konzola dostupnija u radnjama svakako?
Nijedan od tih bundle-ova koje nude mi nije zanimljiv iskreno, pa mi je bolje da prođem jeftinije, i uz igre koje želim zapravo, na kp.
 
Da da, kapiram da sam siguran barem do septembra, mada možda opet i ne bude dizanja cena ako je konzola dostupnija u radnjama svakako?
Nijedan od tih bundle-ova koje nude mi nije zanimljiv iskreno, pa mi je bolje da prođem jeftinije, i uz igre koje želim zapravo, na kp.
Kad se uspori prodaja bundleova, morace da prodaju gole konzole po mnogo nizim cenama. Pre je moralo da se rezervise i ceka mesec-dva pa su prodavci koristili situaciju da ubace tri igre. Kad ljudi prestanu da im daju pare, tad ce krenuti da prodaju disk verziju za 550-600 eura po radnjama a po oglasima jos manje
 
Jel poručivao ko iz Gigatrona, koliko im treba da "procesuiraju" porudžbinu? Danas sam poručio i piše da će me kontaktirati da potvrde, a ja nestrpljiv, već leptirići igraju u stomaku :D
Ovo mi je prvi soni nakon dvojke(ako ne računamo PSP), ne mogu da dočekam da ga upalim :D
 
Kad se uspori prodaja bundleova, morace da prodaju gole konzole po mnogo nizim cenama. Pre je moralo da se rezervise i ceka mesec-dva pa su prodavci koristili situaciju da ubace tri igre. Kad ljudi prestanu da im daju pare, tad ce krenuti da prodaju disk verziju za 550-600 eura po radnjama a po oglasima jos manje
Ali bukvalno se već godinu i po dana priča kako prodaja bundlova samo što nije usporila, bukvalno pri kraju itd. a oni i dalje cepaju isto jer se očigledno i dalje prodaje i ko zna koliko će se još tako nastaviti.
 
Ali bukvalno se već godinu i po dana priča kako prodaja bundlova samo što nije usporila, bukvalno pri kraju itd. a oni i dalje cepaju isto jer se očigledno i dalje prodaje i ko zna koliko će se još tako nastaviti.
Da al sve do nedavno nisu ni na stanju imali nego si morao da se prijavis pa cekas da te zovu. Sad sve radnje imaju fizicki u radnjama vec neko vreme.
Svi su valjda kupili ko nije zalio 90k pa im sad stoje
Naravno bice jos neko vreme 90k, ali ako se slabije bude prodavalo narednih meseci bice bez igara da se kupi tj. gole konzole za nekih 65-70k
Eto to je moja prognoza neka
 
Kad se uspori prodaja bundleova, morace da prodaju gole konzole po mnogo nizim cenama. Pre je moralo da se rezervise i ceka mesec-dva pa su prodavci koristili situaciju da ubace tri igre. Kad ljudi prestanu da im daju pare, tad ce krenuti da prodaju disk verziju za 550-600 eura po radnjama a po oglasima jos manje
Prodaja bundlova je direktiva od Sonija, pričalo se o tome pre mnogo stranica baš u ovoj temi. Nije to maslo lokalnih prodavaca ili trgovinskih lanaca.
 
Prodaja bundlova je direktiva od Sonija, pričalo se o tome pre mnogo stranica baš u ovoj temi. Nije to maslo lokalnih prodavaca ili trgovinskih lanaca.
Jasno, ali kad stane prodaja bundleova ide gola prodaja
Niste valjda mislile da ce prodavati bundleove 5 godina
 
Jasno, ali kad stane prodaja bundleova ide gola prodaja
Pa, da, kao, u suštini, ali nema naznake kad bi to moglo biti, jer zdravom logikom teško da možemo išta zaključiti imajući u vidu stanje tržišta i činjenicu da se situacija možda i pogorša zbog trenutnog rata. Ko će ga znati. :/
 
Ice cena dole. Ti retki minerali nisu pod sankcijama, kovid je gotov i ljudi hoce da putuju i dizu se kamatne stope, sto znaci da raste vrednost novca.
Vidim sad je klot na kp 680 sa diskom. Bice to i za 600 ove godine ko moze da se strpi. Kad ce u gigatronu da kosta 600, e to vec ne znam.
 
Ice cena dole. Ti retki minerali nisu pod sankcijama, kovid je gotov i ljudi hoce da putuju i dizu se kamatne stope, sto znaci da raste vrednost novca.
Vidim sad je klot na kp 680 sa diskom. Bice to i za 600 ove godine ko moze da se strpi. Kad ce u gigatronu da kosta 600, e to vec ne znam.
650 sa diskom zapravo. Iznad toga i ne bih platio, bilo je već jednom pa se podiglo skoro na 700 i onda sam skapirao da vredi čekati. Fiktivne fluktuacije, klasika.
 
Ice cena dole. Ti retki minerali nisu pod sankcijama, kovid je gotov i ljudi hoce da putuju i dizu se kamatne stope, sto znaci da raste vrednost novca.
Vidim sad je klot na kp 680 sa diskom. Bice to i za 600 ove godine ko moze da se strpi. Kad ce u gigatronu da kosta 600, e to vec ne znam.
Sve pogrešno.
Kovid je u Kini i zatvaranja su.
Ljudi hoće i neće da putuju a to nema veze sa Sony, već koliko su iscrpljeni finansiski posle svega.
Banke su podigle kamate da bi novac vratile u banke jer ih je narod podigao zbog rata.
Neće biti 600 ni sledeće godine, bolje da imaju robu nego novac na računu koji jede inflacija, a kad to razumete onda shvatate da cena Sony nema veze sa tim koliko bi ste vi platili ili do nekog prodavca na Kp, već do Sony i dilera.
 
Ne znam čemu drama kod Ištvana je digital 599€ i ima na stanju...
 
100e vise samo za konzolu nije uopste puno. I jos pouzdan kupac.
 
Vidim sad je klot na kp 680 sa diskom. Bice to i za 600 ove godine ko moze da se strpi. Kad ce u gigatronu da kosta 600, e to vec ne znam.
Već za 6-7 godina očekujem da će moći da se nađe za ~350. Strpljen, spašen!
 
Jos su pale cene na kp. Zakon ponude i traznje je neumoljiv
Ima jos prostora za dole
 
Pošto su Ištvana i ovde pominjali, jer on drži najniže cene, uzmite u obzir da zahteva uplatu na račun pre slanja :)
Zvali me rekoše odustao neko od konzole, ako uplatim danas ili ujutru mogu sutradan poslati, ako ne onda tek naredne nedelje kad se vrate iz inostranstva. Posle toga nisam dobio nikakve informacije o uplatnici, našao sam bolju opciju (650e nova konzola plus Horizon:FW) i nju odabrao.
 
Vidim na KP prodaje se po 600e digital i to kod prodavaca koji imaju 1000+ pozitivnih ocjena. Pa rekoh da vidim da li neko zna koliko je to pouzdano
 
Imaš disk verziju kod pouzdanog prodavca za 599e
 
Vidim na KP prodaje se po 600e digital i to kod prodavaca koji imaju 1000+ pozitivnih ocjena. Pa rekoh da vidim da li neko zna koliko je to pouzdano
620 disk verzija plus Horizon: FW uz to, šta će ti digital, od ps ekskluziva na store-u retko kad obore cenu :D Ja nabavio Returnal + Demon's Souls za 40e zajedno.
 
Nazad
Vrh Dno