Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audition (1999)
Одгледах га синоћ, на препоруку више људи одавде, и брате, чуди ме како нисам имао ноћне море, ни данас неке сцене не могу да избацим из главе. Бо-леш-ти-на. Ја баш не волим хорор, али мало мало па одгледам неки. Све у свему, ко воли хорор - топла препорука, ко не воли - заобићи :)
 
aGBZPXgAAyWty_jpg.jpg
 
Cekam prevod, prvi kadrovi su primamljivi.
 
odavno gledao naravno, malopre se podsetio (mozak kreč)
velika srbija 4eva !

 
Evo da dodam i ja par nekih, koji jos nisu spomenuti, valjda.

Pre svega pod obavezno

Original pod obavezno, remake moze i da se zaobidje

Nije klasican Heist, ali meni bar odlican film

Comedy Heist, malo sam zaboravio detalje u filmu, ali koliko se secam bio mi je ok.
 
@srki018
Što se filma The Italian Job tiče, radije bih izabrao da odgledam original sa Majklom Kejnom iz 1969-e nego ovaj sa Valbergom iz 2003-e.
Možda je akcija bolja u rimejku ali sami likovi i dijalozi su mi zabavniji u originalnom filmu.
Opet, štogod ko preferira.
Ja realno više gotivim stariju verziju jel je milion puta jača .
Pomenuh za film Robbery iz 1967 prži
 
Ex machina
Godinama se kanim da ga odgledam i najzad jesam.
Alicia Vikander je jako zanimljiva u ovom filmu, možda i očaravajuća na tako običan način.

Odlican, i odlicna alegorija o Postanku. Njegov Annihilation koji je izasao posle mi nije tako efektan na kraju, sto Ex Machina svakako jeste. Mozda cu otici van okvira teme i izvinjavam se, ali Garlanda preporucujem kao pisca. The Beach je sjajan roman (veoma se razlikuje od filma) i kao nekoga ko je odlicno adaptirao roman Never Let Me Go, od po meni jednog od dvojice najboljih zivih engleskih pisaca - Kazua Isigure


Ko voli distopiju ili antiutopiju sigurno ce se naci negde medju njegovim stvaralastvom
 
Hteo sam da odgledam Avengers, ova 4 filma, al sad kad trazim po netu redosled, ima vise verzija kako da gledam.
Uglavnom treba da odgledam pre toga jedno 20 filmova, a nemam bas toliko vremena.

Jel mogu da gledam ova 4 kako su izlazili ili ipak da krenem kako preporucuju pa cu nekad zavrsiti 😂
 
Marvel filmove treba posmatrati kao seriju a u toj seriji Avengers filmovi dođu nešto kao finale sezone, ako možeš da ispratiš seriju gledajući samo krajeve sezona onda slobodno.
 
marvel filmove treba...
 
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Film me je fino zabavio i kraj ga je poprilično izvadio i realno film je jaka sedmica ali dao sam mu 8 na imdb zbog Benedikta, Elizabet Olsen i Rejčel Mekadams. Fino nose film.
8/10
 
zašto mi uprava izbrisa women under the influence, od džona kasavetesa?
u čemu je stvar?
 
Fim, ocena, utisak.

2 od 3 elementa fale. Dopuni pa postuj.
 
Zaista? LOL:LOL:

Tomo nam proslavio juče 60 rođendan pa sam pogledao ovaj "blockbuster". "Mummy meets Dr Jekyll and Mr Hyde" bi bio adekvatniji naslov, čisto da me ne brka sa Mumijom Brendana Frejzera. A opet, Mumija je epizodista pošto se sve vrti oko Tome. Sam Tomo je negde naveo da mu je ovaj film najgore ostvarenje, da mu verujemo na reč. Ocena - odličan 5.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno