Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nemoj da ideš, kod je za online kupovinu.
 
Zdravo drugari. Potrebna mi je mala pomoc. Kod MTS a mi ističe ugovor za 2 nedelje. Plaćam ugovorenu obavezu 1.300,00 dinara mesečno. Da li ima nešto bolje za sličan novac kod Yattela. Dopada mi se Total 12

Toral 12.JPG

Da li sa ugovorom na 2 godine mogu da dobijem malo bolju cenu ? Da li imaju neku ponudu za korisnike koji prelaze ? U MTS u sam više od 15 godina. Kasnije bih prešao i sa televizijom i sa internetom. Sada imam BOX 4
 
Bitna stvar je da li uzimaš telefon?
 
@vladat1

Mozes da dobijes 50% na taj paket i to je to, mislim da od toga ne moze nista bolje da se dobije. Taj paket ce te sa 50% izaci 1575 dinara jos kada skinu 50 dinara ako ti salju racun na email onda izadje 1525 dinara. Stim sto posle ako prebacis net kod njih brzina neta ti se racuna duplo i cena paketa je nesto niza.

Mozda ti MTS da bolju ponudu za mob ali nikako ne mogu da sada pariraju sa internetom i time sto kao novi korisnik sada dobijas 12 meseci po 1 dinar. Ja isto cekam sledeci mesec da raskrstim sa njihovim ugovorom.

Iskreno da li ima bolje to je vec sad znak pitanja, upitanju su nijanse. Ovi nude ovo ali nemaju ono i tako u krug.
 
Ako prelaziš sa netom i televizijom kod njih onda bi bilo glupo da sa mobilnom ostaneš u mts-u jer dobijaš beneficije u brzini kućnog neta ako si mob korisnik. Za svaki paket bez kupovine telefona možeš dobiti 50% popusta, zavisi koje su tvoje potrebe.
 
Upravo zbog toga ja selim sve usluge u Yettel, doduse televizija mi ne treba posto imam EON app na tv-u i imam nalog od kolege mada imam i Iris sada kod MTS-a ali ne gledam ali neka se nadje tv da imam u opciji.

Tako da sam prvo mislio da cu da uzmem net 300/150 ali cu idem na 500/250.... jeste da mi tolika brzina ne treba ali od viska glava ne boli.
 
Ako prelaziš sa netom i televizijom kod njih onda bi bilo glupo da sa mobilnom ostaneš u mts-u jer dobijaš beneficije u brzini kućnog neta ako si mob korisnik. Za svaki paket bez kupovine telefona možeš dobiti 50% popusta, zavisi koje su tvoje potrebe.

BOX 4 mi se završava za 2 meseca

Koji je postupak za prelaz sa MTS a na Yattel za novi paket ?
 
Odeš u Yettel i podneseš zahtev za prelazak na PRIPAID obavezno. Instaliraš njihovu aplikaciju u kojoj će ti se posle par dana pojaviti opcija prelaska na postpaid uz popust od 50%.Prihvatiš ponudu i odeš u poslovnicu da potišeš ugovor.
 
Moze da instalira a ne mora, u serivsu *131*1# ce mu stoji obavestenje da ima ponudu za 50% i da pozove broj da se zavrsi ugovor, ili ako je bio u poslovnici pa se sa nekim od radnika dogovarao da radnik dobije svoj bonus za novi ugovor a ti opet dobijes sve isto. I kada vidi da ima pravo na popust treba da prodje bar jos jedan do dva radna dana da bi se ta ista ponuda videla kod njih u sistemu.
 
Vi znate da ko uzima hipernet a nema postpaid pretplatu od 1500din ili veću da ne dobija duple brzine neta i ne dobija cenu sa popustom?
 
Vi znate da ko uzima hipernet a nema postpaid pretplatu od 1500din ili veću da ne dobija duple brzine neta i ne dobija cenu sa popustom?
Ta granica je odavno za beneficije kod njih postavljena još iz doba Telenora.
Samo su je primenili na nove okolnosti i usluge
 
Čini mi se da je u početku ponude hiperneta bila i veća a pitam to jer vidim da neko hoće 50% i hipernet ali mora minimum total12 da bih iskoristio pogodnosti duple brzine i manje cene.
 
Čini mi se da je u početku ponude hiperneta bila i veća a pitam to jer vidim da neko hoće 50% i hipernet ali mora minimum total12 da bih iskoristio pogodnosti duple brzine i manje cene.
Ne mora, moze i Total 5 paket jer se gleda cena paketa koja je je a ne onu koju dobijes na 50% kasnije. Proverena informacija iz Yettela a tu informaciju su i oni sami napisali u drugoj temi.
 
Odeš u Yettel i podneseš zahtev za prelazak na PRIPAID obavezno. Instaliraš njihovu aplikaciju u kojoj će ti se posle par dana pojaviti opcija prelaska na postpaid uz popust od 50%.Prihvatiš ponudu i odeš u poslovnicu da potišeš ugovor.
Je l’ to mogu i ja koji imam kod Yettel-a broj ali mi je odavno istekla UO?
 
Takve i čekaju;)
 
Odeš u Yettel i podneseš zahtev za prelazak na PRIPAID obavezno. Instaliraš njihovu aplikaciju u kojoj će ti se posle par dana pojaviti opcija prelaska na postpaid uz popust od 50%.Prihvatiš ponudu i odeš u poslovnicu da potišeš ugovor.

A da ,i ovo može preko interneta ili telefona ?
 
Ja sam išao u poslovnicu da potpišem ugovor jer sam prenosio broj iz mts-a.
 
A da ,i ovo može preko interneta ili telefona ?
Cak i da moze bice sporije, jer dok ti posalju zahtev za odobrenje prenosa broja iz jedne mreze u drugu pa dok ti stigne da potpises pa dok im se vrati prodje ko zna koliko dana i to sve pod uslovom da rade isto kao sa ugovorima za obnavljenje UO. Brze ti je da reskiras jedan dan sat vremena da odes u poslovnicu i zavrsis sve na licu mesta jer prilikom potpisivanja tog odobrenja tom prilikom ti izadju i njihovu karticu, ovako da sve to radis preko kurira proslo bi vise od 7 dana sigurno.
 
a pošto mi ističe igovor 17 sledećeg meseca kada je najbolje da odem ?
 
Najbolje je da odes koji dan kasnije dok ne proknjize zadnju uplatu kod provajdera kod kojeg si da u slucaju toga ne dodje sa njihove strane odbijanja za prenos broja. Najbolje ti je da zadnji racun trazis da platis u poslovnici i onda mozes vec koliko sutra dalje da ides a razliku koliko dana budes jos posle toga u mrezi doce ti u sledecem mesecu na naplatu.
 
Ima li nekog popusta na pametne satove ,ili ako moze na koji mail pisati od ovih sa twitera nikakve koristi
 
@vladat1 Univerzalan odgovor je platiti karticom da bi se što pre proknjižila uplata. Ako je u pitanju Yettel, IPS plaćanje je pak najbrže (nalog za prenos, opcija instant/hitno).
@kvaka22 piši na [email protected] da vidiš šta možeš pod velom da ćeš podneti zahtev za prenos ako ne dostave ponudu.
Ako je još nekom pretekao G kod, neka prosledi. 😊
 
Kome treba neka salje PM.
 

Prilozi

  • IMG_20220701_151743.jpg
    IMG_20220701_151743.jpg
    88.9 KB · Pregleda: 25
Nazad
Vrh Dno