Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ma jasno, registrovao sam se i pronalazi. Ali da ih ocita nema sanse. Nece da ocita ni one koje vec postoje bez ovih adonova. Prevod omogucen...
Titlovi.com su djubre od addon-a, nikada ne radi kako treba i iz 5-6 puta mi pronadje prevode. Jedan clan sa foruma je postavio modifikovani addon koji mi radi dosta bolje, ali i on zna nekada zezati, a glavni krivac za to je API od Titlovi.com. Hteo sam na da napravim jedan krsten addon za taj sajt, medjutim kada sam postavio pitanje na njihovom forumu da li postoji neki vid dokumentacije API-a svi su me kulturno izignorisali.

Titlovi.com Unofficial
Ovaj addon najvise koristim za serije, posto onaj oficijalni u 99% slucaja za serije nista ne pronalazi.

Kada kazes da nece da ih ocita, sta se desi kada odaberes neki titl? Da li kodi izbaci neku notifikaciju o gresci ili tome slicno?
 
Ne, jednostavno nista se ne desi sa prevodom preko adona. Takodje i sa prevodima koji su već na Netfliksu na nekoj seriji, filmu... Izaberem i nista, slovo dole nema.

Prvi put mi se ovo desava, ranije na kompu, na boxu sve to radi. Na onoj prvoj slici prevod je omogucen, ma nema veze pokusacu sa reinstalom ovih dana :)
 
Meni odlično rade Titlovi. com, desi se ponekad da ne nađe nista ali onda idem na manualo ukucam naziv filma, serije i odma nađe. 🙂
 
Na ova 3 titlovi.com, opensubtitles i a4k nađe jedan bar za sve što sam probao do sada.
 
Loonatics Empire ( Venom fork). Zanimljiv addon koji ima jos neke dodatne kategorije. Malo je preradjen interfejs ali i dalje lici na Venom addon. Solidne je brzine, ne toliko brz kao FEN i njegovi forkovi. Potrebna autorizacija sa trakt-om i real debridom.
Instalacija:
U ovom repository-u se nalazi i ThePromise addon. Pa je pozeljno udpejtovati ga iz ovog repa jer ce prethodni repo
Loonatics Asylum prestati sa odrzavanjem.

Suma sumarum trenutno najbolji real debrid addoni: Taz19, Ezra (FEN forks), Loonatics Empire (Venom fork), ThePromise (theOath fork)
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    2 MB · Pregleda: 46
  • 2.png
    2.png
    812.8 KB · Pregleda: 39
  • 3.png
    3.png
    799.4 KB · Pregleda: 36
  • 4.png
    4.png
    811.9 KB · Pregleda: 36
  • 5.png
    5.png
    2 MB · Pregleda: 39
  • 6.png
    6.png
    1.9 MB · Pregleda: 36
  • 7.png
    7.png
    1.9 MB · Pregleda: 38
  • 8.png
    8.png
    1.3 MB · Pregleda: 47
  • 9.png
    9.png
    1.5 MB · Pregleda: 70
Poslednja izmena:
Majko moja ala je moćan ovaj Easynews. Pogledajte samo ovu statistiku 1080p remuksova.

EPSiLON - 8628
FraMeSToR - 4342
KRaLiMARKo - 3549

Od samo ove tri grupe preko 16000 remuksova. Pa ovo nema ni na onim najboljim Pleks iznajmljenim serverima. Jede Real Debrid, koji je uzgred fenomenalan zaista, samo tako.
 
Torrent bio i ostao tata igre!

KRaLiMARKo = hd-torrents.org
PrivateHD = privatehd.to
FraMeSToR = beyond-hd.me

U principu za sve je dovoljan hdbits.org :)
 
Upravo to. Sve to ide sa privatnih trakera i ove usenet grupe penju na usenet servere preko onog Sonara ili Radara ili oba.. a Easynews je indekser koji sve to može da pročita i zato je dobar za stream.

Ja to ovako gledam.
Orion + Real Debrid = javni torenti
Easynews = privatni torenti

Pa sad ko šta više preferira. :)
 
Zivio Kodi,Na Sony radi perfektno,isto na komp. Pogotovo sada za Suvivor mogu gledati ranije na Novu s,kod nas je 23
 
Ja sam na privatnom plex serveru
Na njemu ima oko
1200 4K Remux filmova
6700 1080p Remux filmova
21 000 kvaliteta od 5 do 15 gb
7 000 serija
 
Jel koristite one automatske mdblist i listpro liste za Trakt pa da napavite widget u Kodiju? Koliko je ono dobra stvar. Možete ih ubaciti preko TMDb Helper addona u biblioteku, nakon toga stvara se u Kodiju smart plejlista koja se automatski menja u Kodiju kad kod se sama lista promeni u Traktu, nema veze što je u biblioteci. Widget povežete samo sa tom smart plejlistom i imate widget koji bude identičan kao da ste listu ubacili iz addona. Ja imam dve na taj fazon Popular on Netflix i New Releases, rade kao Švajcarac bez greške. Juče baš pratio listu, automatski ubacio onog novog Dambeldora, kako se već zove film, i uredno se sve promenilo i na Kodiju.

Najjače je što ima toliko stavki da se isfilteriše ono što želiš, ima npr. da biraš filmove za koje samo izađe digitalno izdanje i samo to ubacuje. E sad videću koliko je precizan sa tim pošto koristim ovo tek nekih par dana, ali za sada ono što je ubacio jeste tako. Na taj način pojavljivaće vam se samo one stvari za koje već postoje odlični enkodi i izdanja a ne one kamere gluposti sa kineskim zalepljenim titlovima ili reklamama za kladionicu.
 
Ima ponuda na redditu koliko hoćeš. Plaća se a cene variraju u zavisnosti koliko je dobra ponuda i usluga. Od 5 dolara mesečno do 15, zavisi.

E sad kao i za sve možda neko nešto dobije i na lepe oči :D
 
Jel koristite one automatske mdblist i listpro liste za Trakt pa da napavite widget u Kodiju? Koliko je ono dobra stvar. Možete ih ubaciti preko TMDb Helper addona u biblioteku, nakon toga stvara se u Kodiju smart plejlista koja se automatski menja u Kodiju kad kod se sama lista promeni u Traktu, nema veze što je u biblioteci. Widget povežete samo sa tom smart plejlistom i imate widget koji bude identičan kao da ste listu ubacili iz addona. Ja imam dve na taj fazon Popular on Netflix i New Releases, rade kao Švajcarac bez greške. Juče baš pratio listu, automatski ubacio onog novog Dambeldora, kako se već zove film, i uredno se sve promenilo i na Kodiju.

Najjače je što ima toliko stavki da se isfilteriše ono što želiš, ima npr. da biraš filmove za koje samo izađe digitalno izdanje i samo to ubacuje. E sad videću koliko je precizan sa tim pošto koristim ovo tek nekih par dana, ali za sada ono što je ubacio jeste tako. Na taj način pojavljivaće vam se samo one stvari za koje već postoje odlični enkodi i izdanja a ne one kamere gluposti sa kineskim zalepljenim titlovima ili reklamama za kladionicu.
Šta bi sa Syncler app?
Moze neka slika tih widget-a u kodi-ju kako to izgleda. Može neko detaljnije uputstvo.
Da li prikazuje filmove koji su se pojavili na RD serverima ili nekim drugim ili trecim?
 
Može slika samo da završim nešto da ne prekidam, baš ubacujem neke serije u bibliotiku, punim je polako.

Syncler je ok, ali me smorilo što se odugovlači taj update malo, a iznervirali me i oni botovi (ne auto nego korisnici, pravi botovi) što skaču ko opareni kada na redditu pomeneš nešto oko updatea ili predložiš neku novinu. No aplikacija kao aplikacija je odlična. Stoji tamo na boksu pa ćemo videti dalje :)

Ovo poslednje.. tehnički ti ne možeš da namestiš da ti pokaže šta se pojavi novo na RD serverima, no u principu možeš da namestiš da ti automatski pravi listu na Traktu sa raznim nekim filterima između ostalog i one stvari koje dobiju digitalno izdanje. E sad to čim izađe, pa često i malo pre zvaničnog datuma već se pojavi na torentima, a samim tim onda i na RD i ostalim tim zafrkancijama, Tako da u principu da on ti izlista filmove/serije za koje postoji neko digitalno izdanje i 99% verovatnoća je da je to već dostupno na RD.
 
Skin je Titan Bingie Mod, ubaciš u biblioteku preko TMDb Helpera .strm fajlove, Kodi ih vidi kao multimediju i odmah se ponaša drugačije sa ovim skinom. Radi Continue Watching, radi Next Up za epizode, radi preporuka neka na osnovu šta si gledao prethodno (Because You Watched ...). Ima isto i na OMDb sajtu da zatražiš API za ove rejtinge (IMDB/RT/TVDb) i to se ubaci u skin helperu i onom metadata nešto. Sve se nalazi u manage dependencies.

Ostalo mi jedino još da namestim Youtube addon za trejlere. Ali mrzi me da se cimam da tražim kako beše doći do onih ključeva i onaj valjda secret kod ili api ili kako se beše zove. Pre je to trebalo obavezno da se ubaci u Youtube addon da bi radilo kako treba, verovatno da je i dalje tako.
 
Poslednja izmena:
ne treba ti addon,možeš imati koristiti svoj media library a možeš naravno koristiti i razne addonove, npr. seren,venom itd. koji ti već odgovara i radi
 
Posle dugo vremena zasla nova verzija Seren addona (Real debrid). Mozda sam ovaj addon najmanje koristio ponajvise zbog njegove brzine (bas spora pretraga) i interfejsa. Ali vidim da neki korisnici hvale ovaj update. Interfejs manje vise isti ali sada je bas brz. Makar je ovo jedan unikatan addon sa svojim scraperima i nije fork exodusa, venoma...fena.
Instalacija addona:
Instalacija a4Kscrapers:
Par saveta: povecati u scraping minimum sources na 20, u sort & filter iskljuciti opciju enable size file limit (ili staviti vece vrednosti ako je ta opcija ukljucena), i u playback staviti source select.
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    1.5 MB · Pregleda: 33
  • 2.png
    2.png
    759 KB · Pregleda: 28
  • 3.png
    3.png
    1.4 MB · Pregleda: 36
kad imaš veča4k zašto ne koristiš i addon... to ti je najbolje i najbrže do sada i još sve imaš na IMDBju i ne treba ti nikakav trakt....
 
Juce izasao Artic Horizon 2 (Alpha release), druga verzija jednog od popularnijih skinova za kodi.
 
Posl;e duzeg vremena samo opet resio da oprobam Kody, pa rekoh da probam Seren, kao sto je gore opisano.
Odradio sam install na Kody 19.3 i prijavio se na real-debrid, ali i dalje ne mogu nista da nadjem, tj. gledam. Stalno izlazi neki error.
Ima li mozda neko ideju o cemu se radi? Ili treba preci na Premium account prvo? Hvala.
 
Meni seren od danas ne radi,da l i vi imate isti problem sa njim?
 
Nazad
Vrh Dno