Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Veliko hvala obojici :)

Jel ima razlike u sadržaju u zavisnosti od zemlje registracije?
Ili je kao na Netflix-u, cena zavisi od zemlje registracije, ali sadržaj nema veze sa tim, već zavisi samo od zemlje u kojoj korisnik koristi Spotify (kada otputuje u inostranstvu, može da sluša samo ono što je u toj zemlji omogućeno)?
Zavisi od zemlje gde si trenutno, odnosno vpn-a
 
Znači najbolje je registrovati se na zemlju sa jeftinijoj pretplatom (Srbija), pa onda koristiti gde god da si.
 
Mislim da mesto slusanja nema veze vec mesto uplate.
Kada smo presli sa us na sr spotify, neke pesme su izbacene, dok su neke postale dostupne.
Do duse, do tog trenutka spotify nije ni bio u Srbiji pa je mozda i morao da vodi kao US.
 
Kome treba 1 nalog i ima kreditnu karticu, ima da se nađe da se kupi Spotify mesto u porodici za 4e 6 meseci.
 
imam slobodno mesto u spotify family pa ako nekome treba:)
Ja sam za. Koliko € mjesecno? I jesi li uzeo lokalno ili preko vpn? Je l’ najnormalnije pravim svoju playlistu i slicno? Kako bih ti mogao uplatiti, moze li na racun (iz RS sam)?

Pokusao tursku, argentinu, indiju preko vpn i nece da aktivira..
 
Ako neko ima slobodno mesto za Spotify Family neka mi posalje privatnu poruku.
 
Da li je neko uzimao mozda od onog lika sto nudi na fb lifetime?
 
Da li je neko uzimao mozda od onog lika sto nudi na fb lifetime?
Mislim da je taj lifetime ili neka familija, pa dok traje traje...ili modovana aplikacija koja moze da se nadje i na netu (koristio sam tu app i odlična je jer zaista nema reklama, moze da se skipuje nebrojano puta) ali to i dalje nije premium, sto znaci da nisam mogao da povezem alexu sa nalogom
 
Dajte bre ljudi, kakav crni lifetime...
Ja sam već duže u Spotify premium family i od nedavno isto Netflix tako. Sve ekipa ljudi ovde sa foruma. Em sve legalno i najnormalnije em stvarno skoro pa džabe.
 
Zainteresovan sam za 1 mesto u family, ako neko ima nek javi.
 
Ako ima jedno prazno mesto ili se pravi grupa zainteresovan sam
 
Hoću i ja u spotify family ako neko ima slobodan slot upadam i plaćam. 😀
 
Hoću i ja familiju,ajde neka neko napravi,meni dva slota trebaju 😁
 
Ajde neka neko ko ima karticu za plaćanje preko neta nek pravi,sigurno ćwmo se skupiti..hvala unapred
 
Jel ima mesto i za mene u spotify family?
 
Nazad
Vrh Dno