Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Po meni nema apsolutno nikakvog smisla dati 650e na konzolu sa madjarskom garancijom (svako ko malo razmisli shvatice da od te garancije nema nista). Bundle u prodavnici sa domacom garancijom i 3 igrice(kakve su da su) kosta skuplje od KP za samo 10 000 dinara, kazem “samo” jer mislim da to sto ti donosi kupovina u domacoj prodavnici i sa tim sto se dobija u bundleu vredi itekako 10 000 dinara. Ne kazem da je bundle koji nam uvaljuju zlatan ali po nekom mom misljenju daleko razumniji od kupovine navedene konzole sa KP.
Jos sam naveo cenu koja je najniza na KP a znamo svi da su cene i po 690e sto vec skoro pa dostize cenu bundlea u prodavnici.
Ja licno sve sam blizi kupovini bundlea zbog navedenih razloga a to ce se desiti vec koliko sutra.
Ja cu se sloziti u potpunosti. Da Ratchet and Clank, Spiderman, Ghost of Tsushima, DS nisu u bundle-u nego neke druge, mozda bi bilo jos gore, a ove sto su vec u bundle-u bi se kupovale kao ekskluzive. Mogli su staviti u bundle Destruction Allstars i dve PS4 igre, tada bi bilo jos gore. Ukoliko ne postoji drasticna usteda, od madjara se ne isplati uzimati. Da je madjarska cena 550e to je odlicna prica, ali posto je 640+ evra to nije dobra prica i to je to.
 
Sad videh oglas na KP disk verzija 665eur sa dve igre, BATTLEFIELD 5 + STREET FIGHTER 5. Garancija 24m, deluje mi kao radnja da je jer kaze preuzimanje u salonu.
 
Ja sam definitivno prelomio da uzimam - sačekaću da vidim samo da li će biti bundle sa HZD, i ako uspem da ga uzmem.

Ako ne, uzeću lopovski, pošto ovi sa kp žive u nekoj paralelnoj stvarnosti.
 
Po meni nema apsolutno nikakvog smisla dati 650e na konzolu sa madjarskom garancijom (svako ko malo razmisli shvatice da od te garancije nema nista). Bundle u prodavnici sa domacom garancijom i 3 igrice(kakve su da su) kosta skuplje od KP za samo 10 000 dinara, kazem “samo” jer mislim da to sto ti donosi kupovina u domacoj prodavnici i sa tim sto se dobija u bundleu vredi itekako 10 000 dinara. Ne kazem da je bundle koji nam uvaljuju zlatan ali po nekom mom misljenju daleko razumniji od kupovine navedene konzole sa KP.
Jos sam naveo cenu koja je najniza na KP a znamo svi da su cene i po 690e sto vec skoro pa dostize cenu bundlea u prodavnici.
Ja licno sve sam blizi kupovini bundlea zbog navedenih razloga a to ce se desiti vec koliko sutra.
Sve bi to konzumenti lakše podneli da im bar daju da biraju tri igre. Ja bih bio zadovoljan sa HZD:FW, R&C i Spiderman MM... Ali npr. neću Allstars, spprtske, MP igre i sl...
 
Sve bi to konzumenti lakše podneli da im bar daju da biraju tri igre. Ja bih bio zadovoljan sa HZD:FW, R&C i Spiderman MM... Ali npr. neću Allstars, spprtske, MP igre i sl...
Svestan si da si samo jednu igru promenio a to je ili ghost of tsushima ili demon souls ... nisu oni omanuli cini mi se :)
 
Svestan si da si samo jednu igru promenio a to je ili ghost of tsushima ili demon souls ... nisu oni omanuli cini mi se :)
Pa i gledao sam da se što više "uklopim" u njihovu ponudu, nisu mi to sigurno tri idealne igre, samo sam gledao da izbegnem očajne igre svake vrste, sportske, MP, DS like... Međutim, neko drugi bi tri sportske, nekp treći tri MP i td. Dakle, od toga nema ništa.
 
Mada, i to mi nije jasno - marža im ista na sve igre, napravi neki izbor od 10-12 igara i prodaja će da ide.

Lakše mi da prežalim te extra pare što dajem ako imam neki privid izbora.
 
Ja uzeh u CL za 89K bundle Spiderman, COD, NBA 2K22, ako nekome odgovara ima još jedan u Ada Moll-u.
 
Ma na cl sam mislio, da se razlikuju od prodavnice do prodavnice.
 
Ma to su ova dva sto trenutno reklamiraju na insta, SM, COD i NBA za 90k i BF2042 i Guardians za 85k.
 
Konzola je kupljena🥳
U GameS-u, Promenada, kaze mi decko koji radi da su dobili informaciju da konzole bez bundlea nece biti jos cele ove godine. Da li je tacno ili ne ne znam, samo prenosim informaciju
 
Osladilo im se. Čak i u 2023. imaju da pakuju bundl-ove.
 
Osladilo im se. Čak i u 2023. imaju da pakuju bundl-ove.
A verovatno i do izlaska Playstation 6
Vidim i po americkim sajtovima je sold out, bezveze sto su napravili tako malo konzola pa se odmah proda.
Kad se setim da sam 4ku posle godinu dana od izlaska narucio od madjara za 70 eura manje nego kod nasih radnji. Bejase 350 eura
 
A zasto i ne bi prodavali bundle kad je potraznja za konzolom velika, lagana zarada na igrama. U svakom slucaju opet bolja kupovina nego kod madjara.
 
A verovatno i do izlaska Playstation 6
Vidim i po americkim sajtovima je sold out, bezveze sto su napravili tako malo konzola pa se odmah proda.
Kad se setim da sam 4ku posle godinu dana od izlaska narucio od madjara za 70 eura manje nego kod nasih radnji. Bejase 350 eura
Sigurno ne prave namerno tako malo konzola, u ogromnom su gubitku zbog premale ponude u odnosu na potražnju, ali nestašica čipova ili čega sve čini svoje
 
PS5 je dobar da se uzme sa strane samo ako odes licno i izvuces 20% za povracaj pdv-a al posle moras da ga prosvercujes u zemlju :) inace ti naplate pdv 😁
 
a da li vaze oni popusti sto se dobijaju preko telenora za kupovinu u G?
 
Ne. Zato što ti kodovi ne važe za kupovinu artikala koji su označeni sa "Šok" i slično. A PS5 nosi tu oznaku.
 
Klasika. Nema ništa da valja a da nema oznaku šok i akcija.
 
Koliko sam video, sa visa premium se dobio 5% na bilo koji artikal, bez obzira da li ne na akciji ili ne.
 
Nazad
Vrh Dno