Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ali ni nemaju razlog da uzimaju, ako se preklapaju naslovi.
Ja verovatno nikad ne bi uzeo, EA da nije cena dve kafe na tri meseca.

It takes two inače sve preporuke!
 
Imao u wallet-u, preko PSN kartice i samo kliknuo da se pretplatim.
Negde sam vec pisao, probajte sa konzole ili aplikacije ako ne prolazi preko web browsera.
 
Ne znam za vas ali ja PS+ igre gledam kao bonus igre. Dam 35e godisnje i dobijem gomilu igara od kojih je vecina krsh ali uleti i neki super naslov. Realno je da se na akcijama kupi igra, da se napravi share s nekim ko je od poverenja ako treba da se ustedi.
A slazem se s kolegom iznad, meni je UFC4 ok jer nemam i ne treba mi EA pretplata :)
 
Jel koristi iko kod nas PS Now? Nikad ga nisam imao ali cini mi se da je pre to pandan Game Passu iako svi stalno porede GP i Plus.
 
Ne znam za vas ali ja PS+ igre gledam kao bonus igre. Dam 35e godisnje i dobijem gomilu igara od kojih je vecina krsh ali uleti i neki super naslov. Realno je da se na akcijama kupi igra, da se napravi share s nekim ko je od poverenja ako treba da se ustedi.
A slazem se s kolegom iznad, meni je UFC4 ok jer nemam i ne treba mi EA pretplata :)
Ja ne gledam, jer ne igram MP uopšte, imam PS+ jedino zbog igara.

Da se razumemo, koliko ga plaćam i kad uleti jedna dobra igra godišnje već mi se isplati, ali stvarno je iritantno da već par meseci unazad Sony deli bukvalno neke igre sa "dna kace".

@holland ja sam koristio PSnow prilično intenzivno jedno godinu-dve dok je moglo na "mufte", i ukupni utisci o tom servisu su mi povoljni, uz glavnu zamerku što ponekad u kratkom roku brišu igre (pogotovo bolje) sa servisa. Kad kažem kratkom roku mislim kratkom za casual igrača, jer nekad nemaš 100sati u toku tri meseca za igru (pogotovo ako kasno vidiš da je uopšte postavljena na server), a kod boljih naslova je to najčešći rok u kojem ih brišu sa servera.
To za posledicu ima da sejvovi i napredak ostvaren u igri 99% propadaju, jer je teško naći tu igru iz istog regiona koji je bio na PSNow da bi mogao da nastaviš save.
Tako sam ja prošao sa Days gone.
Međutim igrao sam je ispočetka, i nije mi žao.
 
Poslednja izmena:
Uf da, 3 meseca jeste kratko što kažeš za kežual igrača.. Ja bih se baš smorio da mi tako propadne napredak, verovatno se nikad više ne bih vratio na tu igru :)
 
Uf da, 3 meseca jeste kratko što kažeš za kežual igrača.. Ja bih se baš smorio da mi tako propadne napredak, verovatno se nikad više ne bih vratio na tu igru :)
Pa nije kratko ako igra traje do 30 sati. Ali ima igretina koje traju po minimum 100 sati, a baš da se silim nešto da igram, neću.

Iskreno, da sam našao nekog da delimo troškove za PSNow nalog (ako to uopšte može), verovatno bih ga uzeo. Sad se to ne isplati, valaj sačekati taj novi Sony servis (ako ga uopšte bude), pa ako je dobar, "oroditi" se sa nekim radi deljenja troškova. :ROFLMAO:
 
Ja ne gledam, jer ne igram MP uopšte, imam PS+ jedino zbog igara.

Da se razumemo, koliko ga plaćam i kad uleti jedna dobra igra godišnje već mi se isplati, ali stvarno je iritantno da već par meseci unazad Sony deli bukvalno neke igre sa "dna kace".

@holland ja sam koristio PSnow prilično intenzivno jedno godinu-dve dok je moglo na "mufte", i ukupni utisci o tom servisu su mi povoljni, uz glavnu zamerku što ponekad u kratkom roku brišu igre (pogotovo bolje) sa servisa. Kad kažem kratkom roku mislim kratkom za casual igrača, jer nekad nemaš 100sati u toku tri meseca za igru (pogotovo ako kasno vidiš da je uopšte postavljena na server), a kod boljih naslova je to najčešći rok u kojem ih brišu sa servera.
To za posledicu ima da sejvovi i napredak ostvaren u igri 99% propadaju, jer je teško naći tu igru iz istog regiona koji je bio na PSNow da bi mogao da nastaviš save.
Tako sam ja prošao sa Days gone.
Međutim igrao sam je ispočetka, i nije mi žao.
Ali kada pogledas 2021 imas naslove kao: Days gone, Plagues Tale, Black Ops 4, Hitman 2, MK X, FF7. Donece i 2022 neke dobre naslove sigurno ali ne treba ocekivati vise od 4 premium naslova godisnje
 
Pa nije kratko ako igra traje do 30 sati. Ali ima igretina koje traju po minimum 100 sati, a baš da se silim nešto da igram, neću.

Iskreno, da sam našao nekog da delimo troškove za PSNow nalog (ako to uopšte može), verovatno bih ga uzeo. Sad se to ne isplati, valaj sačekati taj novi Sony servis (ako ga uopšte bude), pa ako je dobar, "oroditi" se sa nekim radi deljenja troškova. :ROFLMAO:
Ma generalno ne volim taj vremenski pritisak da moram da igram, zato i volim lepo da kupim igru pa nekad kad sam zauzet privatnim i poslovnim obavezama (ili mi dosadi pa je presečem drugom igrom) znam da razvučem igru od 20 sati i na 6 mesci 😀
 
Imao u wallet-u, preko PSN kartice i samo kliknuo da se pretplatim.
Negde sam vec pisao, probajte sa konzole ili aplikacije ako ne prolazi preko web browsera.

Ako se ne varam ispratio sam tvoje odgovore vezane za EA Play u više tema i negde si napomenuo da ti imaš PayPal vezan za PSN nalog?

Zato je tebi i prošlo, a drugima neće, čisto da razjasnimo razlog tj enigmu.

I to bez obzira što nisi plaćao putem PayPal-a, Sony samo traži da se veže ili PP ili kartica.
 
A ako kupite preko UK i tu povezete karticu?
 
Naša kartica niti PayPal ne mogu nigde da se vežu. Postoje neki izuzeci koji su uspeli, na prste se može izbrojati
 
Ako se ne varam ispratio sam tvoje odgovore vezane za EA Play u više tema i negde si napomenuo da ti imaš PayPal vezan za PSN nalog?

Zato je tebi i prošlo, a drugima neće, čisto da razjasnimo razlog tj enigmu.

I to bez obzira što nisi plaćao putem PayPal-a, Sony samo traži da se veže ili PP ili kartica.
Da i ne ....

Paypal vise puta razvezem sa accounta, pa dodam na drugi i nazad itd .... ne bi to trebalo da je sto bi rekli problem.

Ali ako jeste. Napravite paypal sa US adresom i nasom karticom ..... to sigurno radi !
 
Na kojim sajtovima kupujete dopune za US $? Ali da mogu kupiti direktno sa PP. Uzimao sam do sada na g2play ali izadje $=€ sto je skuplje nego cdkeys ali cdkeys mi ne nudi skoro nikad PP kupovinu, vec hoce sve podatke od lokacije, adrese do zip koda itd. I onda tek karticu. Mogu kupiti sa PP mislim samo PS+ dopunu.
 
Da i ne ....

Paypal vise puta razvezem sa accounta, pa dodam na drugi i nazad itd .... ne bi to trebalo da je sto bi rekli problem.

Ali ako jeste. Napravite paypal sa US adresom i nasom karticom ..... to sigurno radi !
Ne radi, više puta provereno.

@Glenn Kao što si napisao PS+ dopuna sa cdkeys se sigurno može kupiti PP, za ostalo ne znam.

EDIT: Inače, uđoh sad na cdkeys, kakve su ovo najveće cene ikad za PS+ jednogodišnju pretplatu - 42USD i to još sa 28% popusta. Oni nisu normalni, ranije je bilo za 25 do 30USD koliko hoćeš.
 
Na kojim sajtovima kupujete dopune za US $? Ali da mogu kupiti direktno sa PP. Uzimao sam do sada na g2play ali izadje $=€ sto je skuplje nego cdkeys ali cdkeys mi ne nudi skoro nikad PP kupovinu, vec hoce sve podatke od lokacije, adrese do zip koda itd. I onda tek karticu. Mogu kupiti sa PP mislim samo PS+ dopunu.
Offgamers i PC Game Supply nude PP plaćanje.
 
Ne radi, više puta provereno.

@Glenn Kao što si napisao PS+ dopuna sa cdkeys se sigurno može kupiti PP, za ostalo ne znam.

EDIT: Inače, uđoh sad na cdkeys, kakve su ovo najveće cene ikad za PS+ jednogodišnju pretplatu - 42USD i to još sa 28% popusta. Oni nisu normalni, ranije je bilo za 25 do 30USD koliko hoćeš.
Pa ne moze uvijek biti 25-28$… Naidje period kad daju jeftino. Skoro sam uhvatio na UK jeftino, a i na US je bila cijena bagatela.
 
Ako naiđete na povoljnu dopunu za USA nalog javite (način plaćanja nebitan) :)

P.S. PS+ od početka godine košta minimum 38$ na svim tim sajtovima. Lično gledao i kupio. Negde piše da je manje, ali kada se uđe na link cena skoči na makar 38$, neretko i na više.
 
Zato svi kupujemo na kraju godine :)
 
Ako naiđete na povoljnu dopunu za USA nalog javite (način plaćanja nebitan) :)

P.S. PS+ od početka godine košta minimum 38$ na svim tim sajtovima. Lično gledao i kupio. Negde piše da je manje, ali kada se uđe na link cena skoči na makar 38$, neretko i na više.
Ja sam uzeo krajem marta prosle godine za 24e 1 godina ps+ za USA region, zao mi sto odmah nisam uzeo 2-3 godine i cao. Posle nesto svi spominjali crni petak, bozic, ovo ono a ustvari nikakve posebne popuste nisam video.
 
Ja sam tako uzeo pretplatu kad je bila oko 30 €, par meseci pre nego što sam kupio konzolu..
Gomilao igrice za to vreme 😀
 
I onda si zapravo platio pretplatu od 10 meseci umesto 12 ;)

Nije to strašno, 10€ gore-dole na godinu dana. Mene više interesuje povoljna dopuna novčanika, jer se na godišnjem nivou tu napravi mnogo veća ušteda (popust za karticu, pa još igre (kada budu bile) na popustu).
 
Jesam, ali sam zapravo za to vreme dobio mesečne igre koje bi mi prošle da sam platio pretplatu kad sam i kupio soni..
 
Dodaju se igre, ali vreme za koje imaš da ih igraš je kraće za tih par meseci. Ko šta voli ;)
 
Kazem za ovu godinu. Sad vec imas konzolu u toku godine kupis kad bude najjeftinije i pretplate se sabiraju, tako da ces imati godinu dana od momenta kada ti istice tvoja postojeca pretplata. Na to sam rekao da se sabiraju.
 
Dodaju se igre, ali vreme za koje imaš da ih igraš je kraće za tih par meseci. Ko šta voli ;)
realno, ja bih sada platio par godina u nazad da i daju sve te igre sto su se dobijale par godina u nazad. Pretplata se moze "uhvatiti" za 25-30e a recimo igra Control je toliko, koja mi je promakla za mesec dana a koju imam na nisanu.
 
Nazad
Vrh Dno